کد خبر : 1866477 | 04 بهمن 1401 ساعت 11:03 | 927 بازدید | 0 دیدگاه

بازگشایی رسمی پیست بین‌المللی اسکی دیزین

مجموعه پیست بین‌المللی اسکی دیزین به طور رسمی بازگشایی شد.

بازگشایی رسمی پیست بین‌المللی اسکی دیزین

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور؛ پیست دیزین امسال به دلیل بارش‌های کم در ارتفاعات البرز فعالیت خود را با تاخیر آغاز کرد. این مجموعه طی سال‌های گذشته معمولاً بین اول تا پانزدهم آذرماه شرایط لازم را برای استفاده به دست می ‎آورد اما امسال بارش کم برف بازگشایی این مجموعه را حدود 45 روز به تاخیر انداخت و پنجشنبه هفته گذشته آغاز به کار کرد.

مهدی ملک نیا مدیر مجموعه های اسکی با تایید این مطلب گفت: پیست دیزین در نخستین روز بازگشایی با استقبال خوبی مواجه شد. معمولا این پیست از زمان افتتاح تا اواسط اریبهشت‏ ماه سال بعد قابل استفاده است و می‌‌تواند پاسخگوی علاقه‌مندان به ورزش های زمستانی باشد امیدواریم با بارش نزولات آسمانی در سطح کشور به ویژه استان البرز شرایط به طور کامل برای استفاده علاقه‌مندان مهیا شود.

علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه از ساعت 8 صبح الی 15 از امکانات پیست دیزین استفاده کنند. این پیست به عنوان بزرگترین پیست اسکی خاورمیانه در کیلومتر 80 جاده کرج - چالوس بعد از روستای ولایت‌رود قرار دارد. دیزین دارای 4 تله کابین، 2 تله سیژ، 9 تله اسکی بشقابی و 1 تله اسکی چکشی است که علاقه‌مندان بسیاری در زمستان برای استفاده از این مجموعه راهی پیست دیزین می‌شوند.

دیدگاهها