کد خبر : 1866498 | 04 بهمن 1401 ساعت 11:57 | 16.9K بازدید | 5 دیدگاه

پایانی در کار نیست: تمدید چلسی با مدافع برزیلی

به نظر می‌رسد که تیاگو سیلوا، مدافع چلسی، قصد ندارد به دوران حضورش در مستطیل سبز پایان دهد.

پایانی در کار نیست: تمدید چلسی با مدافع برزیلی

به گزارش "ورزش سه"، سیلوا پس از پایان مهلت قراردادش با پاری سن ژرمن و به عنوان بازیکن آزاد در سال 2020 راهی استمفوردبریج شد تا پیراهن چلسی را به تن کند.
بسیاری در آن زمان معتقد بودند که سن بالای این بازیکن اجازه درخشش در لیگ برتر انگلیس را به او نخواهد داد اما این پیش‌بینی درست از آب درنیامد و او به یکی از مهره‌های کلیدی این تیم تبدیل شد. 
این مدافع برزیلی حتی تیم ملی کشورش را هم در مسابقات جام جهانی 2022 قطر همراهی کرد و یکی از بازیکنان مهم این تیم در این رقابت‌ها نیز بود. 
او این فصل 23 بازی در سطح باشگاهی برای چلسی انجام داده تا نشان دهد که بالا رفتن سنش هیچ تاثیری در عملکرد خوب او در زمین نداشته است. ‌

1685386
سیلوا در طول دوران حضورش در چلسی قهرمانی در لیگ قهرمانان و جام جهانی باشگاه‌ها را تجربه کرده و همچنان در 38 سالگی در بهترین شرایط ممکن فیزیکی و روانی قرار دارد. 
روزنامه انگلیسی تایمز خبر داده که مدیران این باشگاه کاملا از شرایط او و عملکردش در ترکیب چلسی راضی هستند و قصد دارند قرارداد او را حداقل به مدت یک سال دیگر نیز تمدید کنند تا از حضورش در این تیم و تجربیاتی که به بازیکنان جوان منتقل می‌کند بهره ببرند. 
گفته می‌شود که مدیران چلسی از او به عنوان یکی از ارکان اصلی برنامه‌های تیم اول نام می‌برند و معتقد هستند که او بهترین معلم و الگوی ممکن برای بازیکنانی مانند وسلی فوفانا خواهد بود.

دیدگاهها