کد خبر : 1866553 | 04 بهمن 1401 ساعت 16:24 | 12K بازدید | 4 دیدگاه

ون‌پارس ۳ - شهرداری همدان صفر؛

لیگ یک/ شروع پُر گل هفته با شاهکار کمک داور

شاگردان مجتبی توتونی با نمایش یک طرفه مقابل شهرداری همدان موفق به کسب پیروزی سه بر صفر شدند.

لیگ یک/ شروع پُر گل هفته با شاهکار کمک داور

به گزارش "ورزش سه"، در نخستین مسابقه هفته نوزدهم لیگ یک فوتبال ایران، تیم‌های ون‌پارس و شهرداری همدان که در میانه جدول قرار گرفته‌اند، از ساعت ۱۴ امروز در ورزشگاه فولادشهر اصفهان مقابل هم قرار گرفتند.

ون‌پارس اصفهان که پس از نتایج موفقیت‌آمیزش در لیگ یک، مسابقه اخیرش مقابل تیم مدعی فجرسپاسی را واگذار کرده بود، امروز انگیزه زیادی داشت تا در بازی خانگی برابر شهرداری همدان نتیجه بگیرد و توانست با نمایشی کاملا برتر نسبت به حریف خود و زدن سه گل در یک نیمه به برتری دست پیدا کند.

ویدئو: 270685

در دقیقه ۱۷ این مسابقه ارسال یک پاس چیپ تماشایی از میانه زمین به پشت مدافعان شهرداری کاری کرد تا رضا کرملاچعب که اخیرا با ون‌پارس قرارداد امضاء کرده، با فرار سریع در موقعیت تک به تک قرار بگیرد و با یک ضربه چیپ دروازه همدانی‌ها را باز کند و گل اول بازی را به ثمر رساند.

این گل در شرایطی به ثمر رسید که سعید کیانی، داور وسط اعتقاد به اعلام آفساید کرملاچعب داشت، اما مجتبی قاسمی کمک داور دوم مسابقه با اشاره دست به وی اعلام کرد صحنه را کاملا دیده و این گل سالم است.

ون‌پارس اصفهان که کنترل بازی را در دست داشت، در دقیقه ۳۴ روی یک سانتر از کرنر سمت چپ زمین به بعد از تیرک دوم و ضربه سری که به تیرک افقی دروازه شهرداری همدان اصابت کرد، با ضربه محمدرضا شیرزادی در ریباند به گل دوم رسید که بازهم نقش کمک داور دوم در این صحنه مشهود بود.

مجتبی قاسمی، کمک داور قزوینی این مسابقه که گل اول را درست گرفته بود، در شرایطی گل دوم را هم با اعلام خود به داور وسط صحیح دانست که داور صحنه را درست ندیده و دستور به ادامه بازی داده بود ولی بازهم کمک دوم تاکید کرد دروازه‌بان شهرداری پس از عبور توپ از خط، آن را دفع کرده است تا نتیجه دو بر صفر شود.

ون‌پارس اصفهان در دقیقه ۴۰ کار شهرداری همدان را یکسره کرد و پس از پاس‌های پیاپی در سمت راست زمین، روی ارسال میثم جودکی و ضربه سر ابوذر صفرزاده به گل سوم دست یافت.

شاگردان توتونی در نیمه دوم با حفظ سه گل و بسته نگه داشتن دروازه خود، به پیروزی سه بر صفر دست پیدا کردند و با ۲۳ امتیاز موقتا به رده هشتم جدول لیگ یک صعود کردند و شهرداری همدان نیز ۲۱ امتیازی ماند و با سقوط یک پله‌ای، در جایگاه دهم این رقابت‌ها جای گرفت.

دیدگاهها