کد خبر : 1866587 | 04 بهمن 1401 ساعت 20:30 | 11.8K بازدید | 3 دیدگاه

حکم جدید علیه یووه: دو هوادار محکوم شدند

دو هوادار یوونتوس به دلیل رفتارشان در جریان دیدار این تیم مقابل پاری‌سن‌ژرمن در لیگ قهرمانان توسط دادگاهی در شهر پاریس محکوم شدند.

حکم جدید علیه یووه: دو هوادار محکوم شدند

به گزارش "ورزش سه"، دیدار پاری‌سن‌ژرمن و یوونتوس، که در ماه سپتامبر و در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا به میزبانی پی‌اس‌جی برگزار شد، مسابقه‌ای خبرساز بود.

پلیس فرانسه بلافاصله بعد از مسابقه اعلام کرد چندین نفر از هواداران یوونتوس را دستگیر کرده که بسیاری از آنها آزاد شدند، ولی چهار نفر از آنها در بازداشت موقت هستند. امروز دادگاه کیفری پاریس دو نفر از این هواداران یوونتوس را به محرومیت از حضور در استادیوم‌ها و پرداخت جریمه نقدی محکوم کرد.

1794793

یکی از این دو هوادار ایتالیایی به جرم اجرای سلام نازی و دیگری به دلیل تقلید حرکات میمون خطاب به بازیکنان سیاه‌پوست پاری‌سن‌ژرمن محکوم شد.

دادگاه کیفری شهر پاریس امروز اعلام کرد یک هوادار ایتالیایی، که گارسون رستوران است، به مدت دو سال از حضور در استادیوم‌ها منع شده است و باید جریمه 4هزار یورویی پرداخت کند. جرم این هوادار اجرای سلام نازی اعلام شده است. او به جرم تشویق جنایت علیه بشریت که در قانون فرانسه جرم‌انگاری شده است محکوم شد.

دیگر هوادار ایتالیایی که 19ساله است به دلیل توهین نژادپرستانه به بازیکنان سیاه‌پوست پاری‌سن‌ژرمن به پرداخت 1500 یورو جریمه نقدی محکوم شد.

باشگاه یوونتوس بعد از دیدار ماه سپتامبر این تیم مقابل پاری‌سن‌ژرمن در پاریس رفتار گروهی از هوادارانش در این شهر را محکوم کرد و گفت تحقیقاتی در این باره انجام خواهد داد. نتیجه تحقیقات یووه و اینکه آیا باشگاه ایتالیایی جریمه‌ای علیه هواداران خاطی‌اش در نظر گرفته یا نه هنوز اعلام نشده است.

دیدگاهها