کد خبر : 1866955 | 07 بهمن 1401 ساعت 04:19 | 41K بازدید | 15 دیدگاه

سیمئونه: کسی به اخراج نشدن سبایوس اهمیت نمی‌دهد

دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، معتقد است که اخراج نشدن دنی سبایوس، نقطه عطف دیدار امشب تیمش مقابل رئال مادرید بود.

سیمئونه: کسی به اخراج نشدن سبایوس اهمیت نمی‌دهد

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو امشب در یک چهارم نهایی کوپا دل ری میهمان رئال بود و ابتدا با گل آلوارو موراتا پیش افتاد. اما در نیمه دوم گل تساوی را دریافت کرد و بعد از رفتن بازی به وقت‌های اضافی، با دریافت دو گل دیگر، بازی را واگذار کرد.
اما سیمئونه معتقد است اگر سبایوس زمانی که بازی هنوز 1-0 به سود تیمش بود، اخراج می‌شد، نتیجه دیگری رقم می‌خورد:

چیزی که اتلتیکو کم داشت
ما تا دقیقه 70، زمانی که دنی سبایوس کارت زرد دوم را دریافت نکرد، خوب بازی کردیم. تا زمان گل رودریگو، ما موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم، اما با پیش رفتن بازی، شرایط دشوار شد، به ویژه با یک بازیکن کمتر. هرچند تیم این شجاعت را داشت که برای پیروزی جلو بکشد. از تلاش بازیکنان راضی هستم.

1795384

تصمیمات بحث‌برانگیز داوری
من با احترام از او سؤال کردم. این قبلا مقابل سوسیداد هم اتفاق افتاده بود و من به او گفته بودم که آیا مشکلی با موراتا دارد. او گفت که آلوارو موقع زمین خوردن، اغراق کرده است.
کسی اهمیتی نمی‌دهد که سبایوس می‌توانست کارت زرد دوم را دریافت کند. تکرار می‌کنم، کسی اهمیتی نمی‌دهد؛ اما چنین تصمیماتی می‌تواند نتیجه را به سود یکی از دو تیم تغییر بدهد. ما از نتیجه ناراحتیم، اما به شیوه مبارزه‌مان افتخار می‌کنیم.

رضایت از تیم
رئال در لحظات مهم مقابل دروازه برتر بود. ما توسط گریزمان، دیپای و کاراسکو صاحب چند موقعیت شدیم. وقتی تیم چنین نمایشی ارائه می‌دهد، نمی‌توان انتظار بیشتری داشت. ما از لیگ قهرمانان و کوپا دل ری حذف شدیم. اکنون باید ببینیم که می‌توانیم به چه دستاوردی برسیم.

دیدگاهها