کد خبر : 1866959 | 07 بهمن 1401 ساعت 08:28 | 35.3K بازدید | 12 دیدگاه

مطهری هست، ساپینتو مهاجم نمی‌خواهد

به امیرارسلان پاس بدهید کار تمام است

مهاجمی که در ابتدای فصل قرار بود اردوی تیم آبی را به توصیه سرمربی ترک کند، حالا به مهاجم اول استقلال تبدیل شده است.

به امیرارسلان پاس بدهید کار تمام است

به گزارش "ورزش سه"، از زمان اعتماد ریکاردو ساپینتو به امیرارسلان مطهری، این مهاجم این‌قدر در نوک خط حمله استقلال خوب کار کرده که سرمربی استقلال در پنجره زمستانی به دنبال مهاجم نبود و می‌خواهد یک پلی‌میکر یا هافبک گل‌ساز به ترکیب اضافه کند. اتفاقی که به نظر در روزهای آتی رخ خواهد داد و یک هافبک خارجی جانشین سیاوش یزدانی خواهد شد که شب گذشته و در آخرین ساعات نقل و انتقالات قرارداد او یک طرفه و از سوی باشگاه فسخ شد.

امیرارسلان مطهری که در مصاف با سپاهان زننده تک گل استقلال بود، در مصاف با ملوان یک گل دیگر به ثمر رساند تا نشان دهد استقلال در خط حمله نیاز به بازیکن جدیدی ندارد و او می‌تواند موقعیت‌ها را تبدیل به گل کند. او در جریان این بازی و در یک صحنه دیگر می‌توانست در موقعیت تک به تک دروازه تیم ملوان را باز کند اما در لحظه آخر با خطای مدافع تیم ملوان سرنگون شد و از همه مهمتر گل به خودی پدرام قاضی‌پور با دخالت او به ثمر رسید. جایی که مهدی قایدی توپ را رو به جلو برای امیرارسلان مطهری پاس کرد و این مهاجم به سمت توپ رفت تا آن را به دروازه هدایت کند که با خطای مدافع ملوان توپ وارد دروازه این تیم شد و اینجا بود که داور گل را پذیرفت و اگر توپ تبدیل به گل نمی‌شد، احتمالا داور به سود استقلال پنالتی اعلام می‌کرد و چه بسا به مدافع ملوان هم کارت قرمز نشان می‌داد.

مهاجم سختکوش استقلال بعد از اتفاقی که در ابتدای فصل برای او رخ داد، به خوبی خود را ریکاوری کرد و حال در شرایطی است که هر توپی که به او پاس داده شود، بوی گل می‌دهد. با این روند گلزنی، امیر ارسلان مطهری می‌تواند فصل را دست‌کم با آقای گلی استقلال تمام کند. و می‌تواند یک درس خوب برای همه فوتبالیست‌ها به منظور تغییر وضعیت باشد.

1795392
1795393
1795394
1795395

عکس: امیر حسین خیرخواه

دیدگاه‌ها