کد خبر : 1866963 | 07 بهمن 1401 ساعت 09:20 | 84.4K بازدید | 15 دیدگاه

تماشای بازی با گوشی: امباپه بازی رئال را از دست نداد!

کیلیان امباپه و اشرف حکیمی، دو ستاره پی‌اس‌جی، در مهمانی شامی که در آن حضور داشتند با گوشی مشغول تماشای بازی رئال مادرید بودند.

تماشای بازی با گوشی: امباپه بازی رئال را از دست نداد!

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته در چارچوب رقابت‌های مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا به مصاف اتلتیکو مادرید رفت و با نتیجه 1-3 برابر این تیم به پیروزی رسید. 
دو تیم در وقت‌های قانونی بازی به تساوی 1-1 رسیدند، اما در وقت اضافه این تیم کارلو آنچلوتی بود که با دو گل کریم بنزما و وینیسیوس جونیور موفق شد حریف را از سر راه بردارد و راهی مرحله نیمه نهایی شود. 
با این حال به نظر می‌رسد که این تنها بازیکنان رئال مادرید نبودند که نگرانی بسیاری برای این بازی داشتند و حتی داوید آلابا و اورلین شوامنی که مصدوم بودند هم در ورزشگاه حاضر شدند تا این دیدار جذاب را تماشا کنند. 
تصاویر منتشرشده از مهمانی شامی که بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن در آن حضور داشتند نشان می‌دهد که امباپه و حکیمی از طریق گوشی ستاره فرانسوی به دقت در حال تماشای این بازی و دنبال کردن نتیجه هستند. 

1795399

این تصاویر بار دیگر موجی از شایعات را در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخته و بسیاری از کاربران به علاقه شدید امباپه به رئال مادرید اشاره دارند که باعث شده او حتی وقتی در کنار هم‌تیمی‌هایش در مراسمی حضور دارد هم از طریق گوشی مشغول تماشای بازی حساس رئال باشد.  

دیدگاهها