کد خبر : 1867107 | 07 بهمن 1401 ساعت 21:21 | 31.7K بازدید | 29 دیدگاه

صددرصد پنالتی ما را نگرفتند

پورعلی‌گنجی: مثل رعد و برق دیاباته را زدند

مرتضی پورعلی‌گنجی می‌گوید در بازی پرسپولیس - فولاد، هیچ اثری از فوتبال نبود.

پورعلی‌گنجی: مثل رعد و برق دیاباته را زدند

به گزارش "ورزش سه"، مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع تیم پرسپولیس پس از پایان بازی در مورد این دیدار عنوان کرد: اول از همه خیلی متاسفیم که نتوانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم و نتوانستیم دل هواداران را شاد کنیم. بازی به نظرم بازی قشنگی نبود. خواهش من از تمام داوران این است که محکم و با قدرت تصمیم بگیرند و با فریاد بازیکنان و نفرات بیرون زمین تصمیم‌شان را عوض نکنند.

او ادامه داد: یک پنالتی صددرصد برای ما نگرفتند. فکر می‌کنم امروز فوتبال ندیدیم و واقعا هم شرمنده هواداران هستم و هم شرمنده فوتبال کشور. امیدوارم در آینده بازی‌های قشنگ‌تری داشته باشیم و همه تیم‌ها فوتبال بازی کنند. اصلا فوتبال قشنگی نبود.

پورعلی درباره اثر اتفاقات کنار زمین در قضاوت داور عنوان کرد: به نظر من تاثیرگذار هست و شک نکنید. داوران ما احساساتی تصمیم می‌گیرند و بازی قبلی یک پنالتی به سود ما نگرفتند و این بازی هم یک سری سودها 50-50 به سود فولاد بود. امروز بازی فوتبال ندیدیم و سه امتیاز را از دست دادیم.

مدافع پرسپولیس در خصوص برخورد دیاباته توضیح داد: به نظر من که دو متری صحنه بودم، صدای برخوردشان مثل رعد و برق بود و در کل فضا پیچید. نمی‌دانم... سوت داور هم آمد بالا و نمی‌دانم چرا سوت نزد. یک سری مسائل شاید در سوت نزدن داور برای پنالتی تاثیرگذار بود.

وی در پاسخ به این سوال که "یک سری مسائل" چه چیزهایی هستند، گفت: ببینید، داد و بیداد بازیکنان و همه کسانی که دور و اطراف هستند، حتی توپ جمع کن تاثیرگذار است. امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی نبینیم.

دیدگاهها