کد خبر : 1867234 | 08 بهمن 1401 ساعت 14:05 | 8.4K بازدید | 7 دیدگاه

زارع حق ندارد زیاد به این شکست فکر کند

دربی شمال در راه است: جنگی‌ها آماده باشند!

تا پیش از گل اول استقلال، ملوانی‌ها با یک نمایش متفاوت مقابل تیم مدعی توانسته بودند حتی به موقعیت مناسبی نیز دست یابند.

دربی شمال در راه است: جنگی‌ها آماده باشند!

به گزارش "ورزش سه"، ملوان برخلاف دیگر تیم‌هایی که در استادیوم آزادی حاضر می‌شوند و تن به بازی دفاعی و به اصطلاح اتوبوسی می‌دهند، نمایش متفاوتی را از همان لحظه ابتدایی بازی دنبال کرد. با این حال تفاوت کیفی بازیکنان دو تیم در کنار بی‌تجربگی بازیکنان ملوان در نهایت یکی از سخت و سنگین‌ترین شکست‌های فصل این تیم را رقم زد.

با این حال مازیار زارع در روزهایی که فشار سختی را تحمل می‌کند و نتوانسته خواسته‌هایش را به دلیل مشکلات مالی در بخش نقل و انتقالات نیز طبق برنامه دنبال کند، یک هدف بزرگ را در این فصل دنبال می‌کند و آن هم بقای ملوان خواهد بود.

پژمان نوری به عنوان مدیرعامل این باشگاه در اعتراض و ناراحتی به عدم توجه مسوولان استانی و شهر انزلی حتی در استادیوم نیز حاضر نشد تا به این شکل اعتراض خود را به نمایش بگذارد. از سوی دیگر آنها تنها به تکیه بر تنها اسپانسر خود که بر پایه رابطه دوستانه با زارع و نوری در کنار این باشگاه حاضر است، امیدوارند بتوانند فصل را با بقا به پایان برسانند.

1795846

زارع که سومین فصل دوران سرمربیگری خود را پشت سر می‌گذارد، در ماراتن تیم‌های پایین جدولی و در شرایطی که فاصله کمی با رده بالای جدول از حیث امتیازی دارد، اکنون بعد از باخت مقابل استقلال یک هدف بزرگ را دنبال می‌کند؛ "برتری مقابل نساجی در دربی گیلان و مازندران"

این بازی و تقابل همواره در طول تاریخ از اهمیت زیادی برای دو استان همجوار برخوردار بوده است و اکنون دو تیمی که بازی قبلی‌شان را با شکست به پایان رسانده‌اند برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت. زارع امیدوار است تیمش با فراموشی شکست سنگین مقابل استقلال، در این دیدار خانگی و بر پایه حمایت هواداران بتواند یک برد ارزشمند را کسب کرده و حتی جایگاه نساجی را به خطر انداخته و آن را از آن خود کند. قوی سپید بیش از هر روز دیگری به این برد حیاتی احتیاج دارد و باید دید قادر به انجام این ماموریت خانگی خواهد بود یا خیر.

دیدگاهها