کد خبر : 1867242 | 08 بهمن 1401 ساعت 14:18 | 10.5K بازدید | 4 دیدگاه

دختران ایران علیه سرمربی ایرانی

آتش بازی سارا و فرشته در ازبکستان با شانزده گل

تیم ملی فوتسال زنان ایران در دومین دیدار خود در تورنمنت کافا، با ۱۶ گل تاجیکستان را شکست داد!

آتش بازی سارا و فرشته در ازبکستان با شانزده گل

به گزارش ''ورزش سه''، تیم ملی فوتسال زنان ایران در دومین گام خود در تورنمنت کافا که به میزبانی ازبکستان در شهر تاشکند برگزار می‌شود، پس از پیروزی قاطعانه روز گذشته در برابر قرقیزستان که با نتیجه پنج بر صفر به اتمام رسید. در دومین مسابقه خود ظهر امروز تاجیکستان را با نتیجه ۱۶ بر صفر درهم کوبیدند تا با کسب این پیروزی مقتدرانه، با روحیه بالا آماده مصاف برابر ازبکستان شوند.

این پیروزی مقتدرانه درحالی رقم خورد که سرمربی تیم ملی فوتسال زنان تاجیکستان نیز یک ایرانی است. مصطفی افشاری، سرمربی با تجربه تیم ملی فوتسال زنان تاجیکستان که سال‌هاست با عناوین مختلف در فوتبال و فوتسال این کشور فعالیت می‌کند و بیش از پنج سال است که هدایت تیم ملی فوتسال تاجیکستان را بر عهده دارد اما در این دیدار در برابر دختران فوتسالیست ایران حرفی برای گفتن نداشت و می‌توان گفت امروز در تاشکند، یک جنگ تمام ایرانی با پیروزی قاطعانه دختران تیم ملی فوتسال ایران به اتمام رسید.

گل‌های ایران را در این مسابقه، سارا شیربیگی (۶گل)، فرشته کریمی (۳گل)، مارال ترکمان (۲گل)، مهسا کمالی (۱گل)، نسترن مقیمی (۱گل)، نازنین استکی‌فر (۱گل)، الهام عناف‌جه (۱گل)، زیبا افروغ (۱گل) وارد دروازه تاجیکستان کردند. 
گفتنی است که تیم ملی فوتسال زنان ایران در سومین و اخرین دیدار خود، روز دوشنبه از ساعت ۱۲:۳۰به وقت ایران به مصاف ازبکستان خواهد رفت.

دیدگاهها