کد خبر : 1867297 | 08 بهمن 1401 ساعت 17:38 | 88.9K بازدید | 115 دیدگاه

ادامه جنگ بین کاپیتان‌های پرسپولیس و فولاد

جواب تند انصاری به کمال: در حد من نیستی!

ساسان انصاری دوباره در مصاحبه‌ای کوتاه جواب تندی به اظهارات امروز کمال کامیابی‌نیا داد.

جواب تند انصاری به کمال: در حد من نیستی!

به گزارش “ورزش سه”، جدال بین پرسپولیس ‌و فولاد داغ‌تر و با حاشیه فراوان در بیرون از زمین مسابقه پیگیری می‌شود. پس از کنفرانس آتشین یحیی گل‌محمدی و مهدی هاشمی‌نسب حالا درگیری اصلی بین کمال کامیابی‌نیا و ساسان انصاری به عنوان کاپیتان‌های پرسپولیس و فولاد است.

پس از اینکه شب گذشته کامیابی‌نیا در استادیوم فولاد آرنا در مصاحبه‌ای، انتقاد تندی را به کادر فنی فولاد وارد کرد، امروز با جواب انصاری مواجه شد. موردی که باعث شد هافبک پرسپولیسی‌ها بار دیگر در مصاحبه‌ای طوفانی، اظهارات تندتری را این مرتبه نسبت به مهاجم فولاد یعنی ساسان انصاری داشته باشد.

با این حال، این جنگ لفظی پایان نیافته و کاپیتان فولاد نیز برای باز دوم جواب همتای خود در پرسپولیس را داده است.

1790128

ساسان انصاری در پاسخ به صحبت‌های اخیر کمال کامیابی‌نیا گفت: قطعا تو را در حد خودم نمی‌دانم و خودت هم می‌دانی که در حد من نیستی. برای اینکه درباره کادرفنی تیم ما صحبت کرده‌ای، جواب تو را دادم. من اگر حرفی بزنم، آنقدر شهامتش را دارم که روی آن بمانم؛ نه اینکه در کمتر از ۲۴ ساعت بترسم و حرف متناقض بزنم.

انصاری در ادامه گفت: با صحبت‌های الان و حرف‌های دیشب کامیابی‌نیا مشخص شد که حرف‌ها به چه کسی دیکته شده و یا اینکه برای چه هدفی بوده است. متاسفم که روی حرفی که زدی نمانده‌ای. خودبزرگ‌بینی کاذب نداشته باش و سعی نکن با این کارها به دنبال فرار از نیمکت‌نشینی و رسیدن به ترکیب اصلی باشی.

دیدگاهها