کد خبر : 1867302 | 08 بهمن 1401 ساعت 18:13 | 12.3K بازدید | 4 دیدگاه

غیبت صیادمنش بیش از حد شد!

هال‌سیتی بدون حضور مهاجم ایرانی خود دیدار مقابل کوئینز پارک رنجرز را آغاز می‌کند.

غیبت صیادمنش بیش از حد شد!

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه رقابت‌های هفته بیست‌ونهم چمپیونشیپ انگلیس، تیم فوتبال هال‌سیتی که اللهیار صیادمنش در آن عضویت دارد، از ساعت ۱۸:۳۰ امشب به مصاف تیم رده سیزدهمی کوئینز پارک رنجرز خواهد رفت.

اللهیار صیادمنش که طی سه دیدار اخیرشان یک بار در جام حذفی و دو مرتبه در رقابت‌های چمپیونشیپ انگلیس غایب بود، امشب هم در فهرست مسابقه با کوئینز پارک رنجرز دیده نمی‌شود و به دلیل آسیب‌دیدگی از فهرست بازیکنان تیمش خط خورده است.

این مهاجم ایرانی که در دیدار هفته بیست‌وششم چمپیونشیپ انگلیس مقابل ویگان حضور ثابت در زمین داشت و پس از ثبت یک پاس گل در آغاز نیمه دوم به علت آسیب‌دیدگی از ناحیه همسترینگ تعویض شد، گفته می‌شد نهایتا دو هفته دور از لیست بازیکنان تیمش است، اما امشب برای چهارمین بازی پیاپی دور از لیست است.

صیادمنش که در فصل جاری چمپیونشیپ انگلیس هفت بار به میدان رفته و توانسته یک پاس گل بدهد، برای دومین دوره با آسیب‌دیدگی طولانی مدت مواجه شده و بازی‌های حساس تیمش را از دست داده است.

تیم فوتبال هال‌سیتی با ۹ پیروزی، هفت مساوی و ۱۲ شکست در این فصل ۳۴ امتیازی و تیم شانزدهم جدول چمپیونشیپ انگلیس است که فاصله چهار امتیازی با کوئینز پارک رنجرز، حریف امشب خود دارد.

دیدگاهها