کد خبر : 1867305 | 08 بهمن 1401 ساعت 18:20 | 15.9K بازدید | 9 دیدگاه

اهل ریاکاری نیستم

فولر: همه دنیا می‌دانند فردا دلم با لورکوزن است

رودی فولر، هرچند حالا در تیم ملی آلمان مشغول است و از بایرلورکوزن جدا شده، ولی مثل همیشه دوست دارد این تیم در بازی‌هایش برنده شود.

فولر: همه دنیا می‌دانند فردا دلم با لورکوزن است

به گزارش "ورزش سه"، رودی فولر هفته قبل از سوی فدراسیون فوتبال آلمان به عنوان مدیر جدید تیم‌ ملی این کشور انتخاب شد تا جای اولیور بیرهوف را گرفته باشد. این تیم در دو جام جهانی متوالی در 2018 روسیه و 2022 قطر نمایش بسیار ضعیفی داشت و در مرحله گروهی حذف شد تا رکوردی عجیب را به نام خودش ثبت کرده باشد. این موضوع باعث شد که فدراسیون فوتبال این کشور به دنبال بهبود شرایط باشد و حالا فولر آماده است تا به آنها کمک کند.

1795977

حضور فولر در تیم ملی کشورش به معنای خداحافظی با لورکوزن بود. او که اخیرا از سمتش به عنوان مدیر اجرایی این باشگاه کناره‌گیری کرده بود، با عضویت در هیئت مدیره، به نوعی در نقش سفیر این باشگاه بود.

فولر فردا در ورزشگاه اختصاصی لورکوزن دیدار این تیم برابر دورتموند را تماشا خواهد کرد، ولی این بار دیگر عنوان مقام رسمی لورکوزن را ندارد. فولر در این رابطه گفت: «من جای همیشگی‌ام در ورزشگاه خواهم نشست، ولی حالا فدراسیون فوتبال کارفرمای من است نه لورکوزن. اگر بگویم نتیجه بازی برایم مهم نیست، ریا کرده‌ام و واضح است که دوست دارم لورکوزن برنده شود. یوآخیم واتسکه هم به عنوان نایب رئیس فدراسیون در ورزشگاه خواهد بود و طبعا دوست دارد تیمش، دورتموند، برنده شود. همه هم این را درک می‌کنند.»

1795976

فولر ادامه داد: «همه دنیا می‌دانند چقدر لورکوزن را دوست دارم و دلم با این تیم است. مشتاق شروع بازی و تماشای مسابقه هستم. امیدوارم یک جدال فوق‌العاده جذاب و عالی را شاهد باشیم. همیشه دیدارهای چند سال اخیر لورکوزن و دورتموند تماشایی بوده و شاهد دوئل‌های جذابی درون زمین خواهیم بود.»

قطعا فولر از بازگشت پاتریک شیک از مصدومیت خوشحال است. مهاجم 27ساله اهل چک پس از چند هفته مصدومیت از ناحیه کشاله ران حالا آماده بازی است.

دیدگاهها