کد خبر : 1867332 | 08 بهمن 1401 ساعت 20:16 | 78.7K بازدید | 38 دیدگاه

طبق ادعای رسانه‌های مصری؛

سرمربی سابق اینتر به تیم ملی ایران لینک شد

برخی رسانه‌های مصری، هکتور کوپر را یکی از گزینه‌های سرمربیگری در تیم ملی ایران دانستند.

سرمربی سابق اینتر به تیم ملی ایران لینک شد

به گزارش “ورزش سه” طبق ادعای رسانه‌های مصری، هکتور کوپر آرژانتینی، سرمربی سرشناس سابق تیم اینتر میلان و تیم‌های ملی مصر، ازبکستان و کنگو برای حضور در قاره آسیا و یا آفریقا برای کار در تیم‌های ملی پیشنهاداتی داشته و به آن فکر می‌کند.

خبرگزاری «اعوان مصر» خبر داده است، کوپر ترجیح می‌دهد در یکی از تیم‌های ملی ایران و یا غنا کار کند. چرا که او پیشنهاد کار در تیم الزمالک مصر را داشته اما می‌خواهد در رده ملی فعالیت داشته باشد.

طبق اخبار به دست آمده، کوپر یکی از گزینه‌های تیم ملی تونس برای سرمربیگری بود، اما آن‌ها با جلال قادری تمدید کردند و کار خود را در آینده با سرمربی خود در جام جهانی ۲۰۲۲ ادامه خواهند داد.

کوپر پس از ترک نیمکت تیم ملی مصر، در تیم‌های ملی ازبکستان و کنگو‌ مشغول به کار شد و نتایج متوسطی کسب کرد. این مربی آرژانتینی، تیم ملی مصر را در سال ۲۰۱۷ به فینال جام ملت‌های آفریقا رساند اما در آنجا مقابل کامرون شکست خورد و نایب قهرمان شد. اما فراعنه همراه با کوپر پس از ۲۸ سال در سال ۲۰۱۸ به جام جهانی صعود کردند.

1796035

رسانه‌های مصری، در حالی کوپر را به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری در تیم ملی ایران معرفی می‌کنند که فدراسیون فوتبال تا به امروز از هیچ گزینه قطعی‌ای برای نیمکت تیم ملی نام نبرده است و حتی مهدی تاج، در حاشیه مجمع امروز فدراسیون فوتبال، انتخاب سرمربی را یکی از اولویت‌های خود دانست اما اشاره‌ای به جزییات نداشت. با این حال مطرح شدن نام‌هایی مثل هکتور کوپر آرژانتینی بیشتر گمانه‌زنی است و باید دید نظر نهایی اعضای هیئت رئیسه چه خواهد بود.

آنطور که از شواهد و گفته‌ها پیداست، مربی ایرانی در کنار کارلوس کی‌روش گزینه‌های نزدیک‌تری به نیمکت تیم ملی هستند، اما مربیانی مثل کوپر هم‌ با توجه به در دسترس بودن آن و هم‌چنین قیمت معقولی که در بازار دارد، می‌تواند یکی از گزینه‌های فدراسیون فوتبال ایران برای بررسی باشد.

دیدگاه‌ها