کد خبر : 1867339 | 08 بهمن 1401 ساعت 21:29 | 14.4K بازدید | 15 دیدگاه

ژاوی: خوب نبودیم، باید سریعتر بازی کنیم

ژاوی، سرمربی بارسا، بعد از پیروزی 1-0 مقابل خیرونا که با گل پدری به دست آمد به ستایش از این ستاره جوان تیمش پرداخت.

ژاوی: خوب نبودیم، باید سریعتر بازی کنیم

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا امشب در هفته نوزدهم لالیگا مهمان خیرونا بود و در ادامه روند پیروزی‌های 1-0 در بازی‌های اخیرش با گلی که پدری به ثمر رساند موفق شد حریف را شکست دهد.

ژاوی در پایان بازی اذعان کرد که از نتیجه راضی است ولی قبول دارد که تیمش عملکرد خوبی نداشته و باید در بازی‌های بعدی بهتر کار کند.

1796059
پاسخ به انتقادها از خلق موقعیت‌های اندک توسط بارسا
ما موقعیت خلق نکردیم ولی با توپ کاملا راحت بودیم. باید خیلی سریعتر از این بازی کنیم. باید در زمان حمله اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم. پرس از زمین حریف را خیلی خوب انجام دادیم و موفق بودیم ولی در زمان حمله نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم. وقتی وارد نیمه حریف می‌شویم باید آرامش به مراتب بیشتری داشته باشیم.

نگرانی از مصدومیت دمبله
دمبله بازیکنی است که می‌تواند جریان بازی را به نفع ما عوض کند. فکر کنم او مصدوم شده است و این واقعا باعث تاسف است. احساس می‌کرد که عضله چهارسر پایش دچار مشکل شده است. دمبله تا قبل از مصدوم شدن برای ما خیلی خوب کار می‌کرد. بیایید امیدوار باشیم که شدت مصدومیتش کم باشد.

ژاوی از عملکرد تیمش در این بازی راضی است؟
من از پیروزی راضی هستم ولی ما باید از خودمان انتقاد کنیم و این بازی را هم به دقت آنالیز کنیم. این را قبول دارم که در ادامه نباید اینطور کار کنیم. ما به اندازه کافی شجاع نبودیم.

درخشش پدری برای بارسا در بازی‌های اخیر
پدری بازیکنی است که حضورش می‌تواند نتیجه هر بازی را تغییر دهد. او بین خطوط حرکت می‌کند و می‌تواند در فضاهای خالی حرکت کند. پدری حالا پایش به گلزنی باز شده و به نظرم در 20سالگی یکی از بهترین هافبک‌های دنیا است. پدری باید در دادن پاسهای آخر بهتر بشود و شجاعانه‌تر کار کند. این درباره گاوی و فرانکی دی‌یونگ هم صادق است.

دیدگاهها