کد خبر : 1867340 | 08 بهمن 1401 ساعت 21:42 | 38.3K بازدید | 10 دیدگاه

عصبانیت مورینیو: متاسفانه زانیولو در رم می‌ماند!

ژوزه مورینیو، سرمربی رم، درباره شرایط نیکولو زانیولو که شایعات زیادی درباره جدایی‌اش از این تیم مطرح است واکنش عجیبی نشان داد و گفت این ستاره ایتالیایی متاسفانه در رم ماندگار است.

عصبانیت مورینیو: متاسفانه زانیولو در رم می‌ماند!

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر شکی باقی نمانده بود که رابطه نیکولو زانیولو و رم با تنش مواجه است. بعد از انتشار شایعاتی درباره جدایی این ستاره ایتالیایی، باشگاه رم و سرمربی‌اش مورینیو به صراحت تایید کردند که او در فهرست فروش قرار دارد و جالوروسی را ترک خواهد کرد.

نیکولو زانیولو اما روز جمعه دست به اقدامی زد که رم را عصبانی کرده است. عصبانیت باشگاه ایتالیایی خودش را امروز در صحبتهای عجیب مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با ناپولی نشان داد.

1796062

زانیولو که قرار بود با نمایندگان باشگاه بورنموث دیداری داشته باشد تا مذاکرات شخصی او برای انتقال به این تیم انجام شود در این جلسه حاضر نشد تا نشان دهد حاضر به پیوستن به بورنموث نیست.

وقتی امروز در کنفرانس خبری پیش از دیدار رم و ناپولی خبرنگاران از مورینیو درباره شرایط زانیولو پرسیدند، آقای خاص با عصبانیت پاسخ داد. او گفت:" متاسفانه اینطور به نظر می‌رسد که زانیولو ماندنی است. علت اینکه اینطور حرف می‌زنم چیست؟ چون او به همه ما گفته بود که نه می‌خواهد برای رم بازی کند و نه حتی تمرین. من بعد از بازی با اسپتزیا گفتم که فکر می‌کنم او ماندگار بشود. ولی حالا می‌گوید متاسفانه او می‌ماند. جزئیات را نمی‌توانم بگویم ولی او فردا مقابل ناپولی بازی نمی‌کند. ما باید روی بازی فردا تمرکز کنیم با بازیکنانی که می‌خواهند برای این باشگاه کار کنند".

1796061

داستان زانیولو اصلی‌ترین ماجرای باشگاه رم در نقل و انتقالات زمستانی بوده است. با اینکه مدیران جالوروسی معتقد بودند پیشنهاد بورنموث برای جذب او مناسب است ولی مشخص است که زانیولو نظر دیگری دارد.

دیدگاهها