کد خبر : 1867353 | 08 بهمن 1401 ساعت 23:27 | 19.8K بازدید | 6 دیدگاه

مرحله چهارم جام حذفی فوتبال انگلیس:

صعود تاتنهام با گل‌های پلی‌استیشنی سون (عکس)

تاتنهام در شب دبل سون هیونگ مین پرستون را با نتیجه سه بر صفر شکست داد.

صعود تاتنهام با گل‌های پلی‌استیشنی سون (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام امشب در یکی از بازی های مرحله چهارم اف‌ای کاپ میهمان پرستون بود و موفق شد این تیم را با درخشش سون هیونگ مین شکست دهد.
شاگردان کونته که بعد از دو باخت متوالی، هفته گذشته فولام را در لیگ برتر شکست دادند امشب میهمان حریفی از یک رده پایین‌تر (چمپیونشیپ) بودند و با برتری سه بر صفر راهی خانه شدند.

1796101

این دیدار در شرایطی آغاز شد که پرستون در میان حمایت تماشاگران خود، مقابل حملات حریف قدرتمند خود ایستادگی کرد. تاتنهام در طول 45 دقیقه موفق به باز کردن دروازه حریف نشد تا دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

در پنجمین دقیقه از نیمه دوم شاهد به ثمر رسیدن اولین گل بازی بودیم. این گل را سون هیونگ مین به زیباترین شکل ممکن به ثمر رساند. او بعد از چند قدم حرکت در عرض، از فاصله حدود 30 متری یک شوت زیبا روانه دروازه حریف کرد؛ وودمن با وجود شیرجه بلند، شانسی برای مهار این شوت نداشت تا گل اول بازی به نام مهاجم کره ای ثبت شود.

1796099
سون در سمت راست زمین صاحب توپ شد و پس از چند قدم حرکت در عرض، شوتی را که تصویر آن را مشاهده می کنید، روانه دروازه پرستون کرد تا توپ دور از دستان وودمن به گل اول تاتنهام تبدیل شود.
1796097

سون که در این دیدار در نوک خط حمله به کار گرفته شده بود به خوبی توانست جای خالی هری کین را پر کند و در ادامه نیمه دوم، گل دوم را هم به نام خود و تیمش ثبت کرد. در دقیقه 69 روی پاس زیبای پریشیچ، سون گل دوم را زد. او بعد از دریافت پاس و در حالی که پشت به دروازه بود، چرخید و یک ضربه غیرمهار را به گوشه دروازه فرستاد تا با زدن یک گل زیبای دیگر، نتیجه را دو بر صفر کند.

1796098
گل دوم سون در این دیدار به همان اندازه گل اول زیبا بود. این گل با پاس زیبای پریشیچ آغاز شد و با چرخش و شوتی زیبا به سه کنج دروازه از سوی سون، ختم به گل شد.

آقای گل فصل گذشته لیگ برتر انگلیس، در این فصل درخشش گذشته را نداشته و طی 19 بازی لیگ تنها 4 گل به ثمر رسانده است. او دو هفته پیش با گلزنی مقابل کریستال پالاس به طلسم سنگین گل نزدن های خود پایان داد اما دوباره طی چهار بازی اخیر در گلزنی ناکام بود تا این که امشب با دو گل او و یک گل آرنات دانجوما (دقیقه 87)، تاتنهام پرستون را شکست داد و راهی مرحله پنجم اف‌ای کاپ شد.

1796096

دیدگاهها