کد خبر : 1867418 | 09 بهمن 1401 ساعت 11:47 | 43.6K بازدید | 9 دیدگاه

پیشنهاد تمدید رئال به ستاره اسپانیایی: پول مهم نیست

رئال مادرید پیشنهاد تمدید قراردادی را به مارکو آسنسیو، هافبک این تیم، ارائه کرده اما اولویت این بازیکن پول نیست.

پیشنهاد تمدید رئال به ستاره اسپانیایی: پول مهم نیست

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد آسنسیو با رئال مادرید در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید اما دو طرف هنوز برای امضای قرارداد جدید به توافق نرسیده‌اند. 
در حالی که رئال مادرید تابستان گذشته قصد داشت در صورت دریافت پیشنهاد با فروش این بازیکن موافقت کند، حالا سیاست جدیدی را در پیش گرفته و پیشنهاد تمدید قراردادی را به صورت رسمی به او ارائه کرده است. 
این هافبک اسپانیایی پیش از این نیز اعلام کرده بود که دوست دارد به حضورش در سانتیاگو برنابئو ادامه دهد اما همه چیز تنها به خواست او بستگی ندارد و به همین دلیل ممکن است شرایط به شکل دیگری پیش برود. 

1755896

روزنامه اسپانیایی مارکا خبر داده که مدیران رئال پیشنهاد تمدید را به او ارائه کرده‌اند و حتی دستمزد او را در این قرارداد جدید نسبت به قرارداد فعلی افزایش داده‌اند اما پول اهمیت چندانی برای این بازیکن ندارد. 
اولویت آسنسیو برای ادامه حضورش در رئال این است که تضمینی برای ایفای نقشی مهم در ترکیب این تیم داشته باشد. او در واقع دوست دارد به یکی از بازیکنان اصلی و مهره‌های کلیدی تیمش تبدیل شود و معتقد است که توانایی این کار را هم دارد. 
قرار است در طی 10 روز آینده جلسه‌ای بین نمایندگان این بازیکن و مدیران رئال برگزار شود و به نظر می‌رسد که تکلیف تمدید قرارداد او نهایتا تا دو یا سه هفته دیگر مشخص شود. 

دیدگاهها