کد خبر : 1867470 | 09 بهمن 1401 ساعت 16:20 | 48.9K بازدید | 10 دیدگاه

ستاره سابق رئال در یونیون برلین

مقصد ایسکو مشخص شد: تیم دوم بوندسلیگا!

ایسکو، هافبک سابق رئال مادرید، احتمالا نیم فصل دوم برای یونیون برلین به میدان خواهد رفت.

مقصد ایسکو مشخص شد: تیم دوم بوندسلیگا!

به گزارش "ورزش سه"، تابستان گذشته دوران 9ساله حضور ایسکو در رئال به پایان رسید. ستاره اهل مالاگا در رئال به همه جام‌ها رسید، ولی در دو سال اخیر نشانی از روزهای خوب خودش نداشت و اغلب نیمکت‌نشین بود. با پایان قرارداد، ایسکو تصمیم گرفت به عنوان بازیکن آزاد راهی سویا شود، ولی دوران حضور او در این باشگاه تنها 6 ماه طول کشید و او به دلیل اختلاف با کادر فنی و مدیر ورزشی باشگاه، قراردادش را فسخ کرد. ایسکو که به زودی 31ساله خواهد شد، حالا بدون تیم است و گفته می‌شود مقصد بعدی او فوتبال آلمان است.

1727383

در یکی-دو روز گذشته، رسانه‌های آلمانی خبر از مذاکرات پیشرفته یونیون برلین با ایسکو داده‌اند و ستاره اسپانیایی خود نیز به نوعی این قضیه را تایید کرد. 

روز گذشته، یونیون که در عین شگفتی تیم دوم بوندسلیگاست، دربی برلین را با دو گل از هرتا برد و در پایان بازی کریستوفر تریمل، کاپیتان یونیون، با انتشار پستی در توییتر خود و خطاب به ایسکو نوشت: «این پیروزی متعلق به تو است ایسکو.» 

چیزی که انتظار نمی‌رفت، پاسخ ایسکو به این پست بود. ولی ستاره مالاگایی آن را لایک کرد تا به شایعات انتقالش به این تیم آلمانی دامن بزند.

درک زینگلر، رئیس یونیون، نیز در واکنش به شایعات انتقال ایسکو گفت: «معمولا در مورد نقل و انتقالات حرف نمی‌زنم، ولی افتخار می‌کنم که در مورد انتقال بازیکنی درجه یک و در کلاس اول دنیا مثل ایسکو به تیم ما گمانه‌زنی می‌شود. البته که ما در تلاش برای تقویت تیم هستیم و ببینیم چه خواهد شد.»

دیدگاهها