کد خبر : 1867541 | 09 بهمن 1401 ساعت 23:41 | 84.1K بازدید | 15 دیدگاه

استقبال از ویدیوی بامزه لئو در شبکه‌های اجتماعی

مسی برنامه شعبده‌باز فرانسوی را مختل کرد!

لیونل مسی در جشن خیریه پاریسی‌ها سوژه خنده حاضرین شده و لحظات بامزه‌ای را پشت سر گذاشت.

مسی برنامه شعبده‌باز فرانسوی را مختل کرد!

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی روز پنجشنبه به‌همراه هم تیمی‌هایش در پاری‌سن‌ژرمن در یک جشن خیریه به‌منظور جمع‌آوری کمک‌های مالی برای یک بنیاد خیریه شرکت کرد. کیلیان امباپه، نیمار، سرخیو راموس، اشرف حکیمی و مارکو وراتی نیز در این جشن خیریه کنار ستاره تیم ملی آرژانتین حضور داشتند.

ویدیوی بامزه‌ای از لیونل مسی در این مراسم منتشر شد که خیلی سریع مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. 
در حاشیه این جشن خیریه که در سالن مجلل پاویون گابریل در پاریس -مشرف به شانزلیزه- برگزار شد، ژولیوس دان، یکی از شعبده‌بازان برجسته جهان، تصمیم گرفت با مسی و وراتی یک حرکت جادویی انجام دهد که این اقدام او به اتفاق طنز انجامید.

1796419

ژولیوس دان، شعبده‌باز معروف انگلیسی که 6.5 میلیون دنبال‌کننده در تیک تاک و اینستاگرام دارد، می‌خواست ترفندی انجام دهد اما تفاوت زبانی بین او و ستاره آرژانتینی، مشکل‌ساز شد و صحنه‌هایی بامزه را به‌وجود آورد.

لیونل مسی که قرار بود، شعبده‌ روی او انجام شود در‌حالی‌که اصلاً متوجه گفته‌های او نبود، از هم‌تیمی خود وراتی که دوتایی قرار بود سوژه شعبده‌باز شوند، پرسید: "تو فرانسوی بلدی!؟ چی گفت؟"
ستاره آرژانتینی علیرغم اینکه متوجه نمی‌شد ژولیوس دانچه می‌گوید، در تمام مدت، باعث سرگرمی بسیاری شد و اگرچه شعبده مورد نظر انجام نشد ولی همین رفتارهای لئو برای حاضرین سرگرم‌کننده و جالب بود.

در همین مراسم بود که کیلیان امباپه در حال تماشای بازی رئال مادرید و اتلتیکومادرید شکار شد. او کنار اشرف حکیمی در حال پیگیری بازی تیمی بود که تابستان امسال در آستانه جذب این بازیکن قرار داشت.

دیدگاهها