کد خبر : 1867562 | 10 بهمن 1401 ساعت 08:52 | 810 بازدید | 0 دیدگاه

تلاش می‌کنیم بدون باخت قهرمان شویم

روحانی: لیگ‌های پایه از بین رفته است

سرمربی تیم کاراته بیمه تعاون گفت: تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که بدون شکست قهرمان سوپر لیگ کاراته شویم.

روحانی: لیگ‌های پایه از بین رفته است

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، حسن روحانی  در خصوص برگزاری هفته سوم سوپر لیگ کاراته اظهار داشت: در ابتدا از میزبانی هیئت کاراته همدان و باشگاه رعد پدافند برای برگزاری خوب مسابقات تشکر می‌کنم. در این هفته دو بازی برگزار کردیم و در آخرین دیدار دور رفت موفق به شکست مقتدرانه آوای رزم شدیم و در اولین بازی دور برگشت نیز مقابل تیم کان‌ذن به پیروزی رسیدیم و مقتدرانه و بدون باخت در صدر جدول باقی ماندیم.

وی در خصوص برتری پاس مقابل دانشگاه آزاد در دیدار دو رقیب این تیم برای عنوان قهرمانی گفت: قطعاً نتیجه این دیدار در روند قهرمانی تاثیر گذار خواهد بود. به خصوص که در هفته آخر سوپر لیگ که هر سه تیم باید مقابل یکدیگر مبارزه کنند و به نوعی مسابقات فینال گونه است. دیدار پاس و دانشگاه آزاد با کیفیت فنی خیلی خوبی برگزار شد و جوانان نشان دادند که می‌توانند آینده خوبی برای کاراته ایران رقم بزنند. برتری پاس مقابل دانشگاه باعث نخواهد شد که در ادامه راه شُل بگیریم و فکر کنیم همه چیز تمام شده است. تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم بدون باخت قهرمانی لیگ شویم.

سرمربی تیم کاراته بیمه تعاون در خصوص تفاوت برگزاری مسابقات سوپر لیگ در استان‌ها با تهران گفت: فرق نمی‌کند و همه تیم‌های لیگ تهرانی نیستند و از نقاط مختلف برای لیگ می‌آیند. به نظر من اگر امکانات آن شهر برای میزبانی خوب باشد برگزاری لیگ در شهرستان‌ها مشکلی ندارد. در همدان تماشاگران خیلی خوبی آمده بودند و جوانان و نوجوانان با قهرمانان عکس می‌گرفتند. برگزاری مسابقات در شهرستان‌ها باعث انگیزه بازیکنان نوجوانان خواهد شد تا مسابقات قهرمانان خود را از نزدیک ببینند و تمرینات خود را قوی‌تر ادامه بدهند تا خودشان روزی در لیگ به میدان بروند.

1736632

روحانی در پاسخ به این سوال که حضور تیم‌هایی مانند بیمه تعاون به ترغیب بیشتر تیم‌هایی با امکانات خوب برای حضور سوپر لیگ منجر خواهد شد، تاکید کرد: همیشه گفتم که فدراسیون کاراته اگر به دنبال دیده شدن است باید کمیته‌های اقتصادی فعالی داشته باشد. موضوعی که ما در این چند سال اصلاً از فدراسیون هیچی نداریم. بیمه تعاون نیز با میل شخصی در مسابقات حاضر شده است. از طرفی سازمان لیگ باید با صدا و سیما ارتباط بیشتری داشته باشد و پخش‌های مستقیم بگیرد و بعد برنامه‌ریزی کند.

وی خاطرنشان کرد: این‌ عوامل هستند که باعث می‌شود تیم‌های بیشتری در لیگ شرکت کنند و مانند 7، 8 سال اخیر سه، چهار تیم مدعی در مسابقات حضور داشته باشند و در نهایت نیز تیم ملی خوبی داشته باشیم. در حال حاضر لیگ‌های پایه ما از بین رفته است و چند سالی است که لیگ‌های پایه نداریم. در گذشته لیگ‌های پایه داشتیم و تیمی مانند گاز، جوانان زیادی را به کاراته معرفی کرد. اگر لیگ را پویا و خوب برگزار کنیم نتیجه آن تیم ملی خوب خواهد شد.

1599955

دیدگاه‌ها