کد خبر : 1867692 | 10 بهمن 1401 ساعت 17:50 | 16K بازدید | 23 دیدگاه

نباید زحمات یک تیم را نادیده بگیرند؛

فاضلی: امیدواریم داور مقابل پرسپولیس بهترین باشد

مربی تیم فوتبال آلومینیوم می‌گوید انتظار دارد روند اشتباهات داوری در دیدارهای اخیرمان مقابل پرسپولیس به اتمام برسد.

فاضلی: امیدواریم داور مقابل پرسپولیس بهترین باشد

به گزارش "ورزش سه"، وحید فاضلی درباره پیروزی آلومینیوم مقابل صنعت نفت عنوان کرد: تیم ما پس از وقفه طولانی در لیگ طی یکی-دو هفته از شرایط مدنظرمان فاصله گرفته بود، اما خوشبختانه در سه دیدار اخیرمان نشان دادیم دوباره به هماهنگی خوبی رسیده‌ایم و توانستیم با نمایش فنی کاملا برتر نسبت به حریف سه امتیاز را بگیریم.

او ادامه داد: با وجود غیبت برخی از بازیکنان تاثیرگذارمان در دیدارهای گذشته، نشان دادیم تیم شایسته‌ای هستیم و می‌توانیم حریف پرقدرتی باشیم. در دو مسابقه دور برگشت مقابل هوادار و صنعت نفت نیز با آمار کاملا برتر نسبت به آنها توانستیم امتیاز بگیریم و شرایط خودمان را بهتر کنیم که جای تشکر از بازیکنان پرتلاش آلومینیوم دارد.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم با اشاره به داوری دیدار مقابل صنعت نفت اظهار کرد: ما در دو مسابقه حساس برابر فولاد و هوادار که کاملا در جایگاه ما سرنوشت‌ساز بود و می‌توانست ما را تا رتبه پنجم جدول لیگ برتر برساند، از داوری متضرر شدیم و تمام کارشناسان داوری هم این موضوع را تایید کردند، ولی متاسفانه مقابل صنعت نفت هم با وجود برتری و زدن سه گل، موضوع داوری وجود داشت.

1796751

فاضلی یادآور شد: خود بازیکن صنعت نفت اذعان کرد توپ را با دست زده و همه افراد حاضر در زمین و روی نیمکت دیدند که خطای هند بود، اما کمک داور دوم پرچم زد و داور هم آن را تایید کرد تا دروازه ما در این مسابقه باز شود که تکرار این اتفاقات، آن هم قبل از دیدار با پرسپولیس ما را نگران کرده است.

او اضافه کرد: ما کاری نداریم که پرسپولیس هم در دیدار قبلی خود از داوری متضرر شده یا نه، اما این باشگاه هم نسبت به داوری‌هایش اعتراض دارد و نباید این اتفاقات دلیل شود که در بازی روز چهارشنبه متضرر شویم. ما هم مثل بقیه تیم‌ها زحمت می‌کشیم، هزینه می‌کنیم و هواداران خودمان را داریم و نباید شرایط به گونه‌ای شود که باز هم مقابل پرسپولیس از داوری ضربه بخوریم. ولی امیدوارم داور در این بازی بهترین فرد زمین باشد.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک تصریح کرد: جدا از مسائل داوری و نگرانی‌های زیادی که داریم، از نظر فنی کاملا آماده هستیم و آقای رحمتی نکات لازم را عنوان کردند و می‌خواهیم یک نمایش شایسته را مثل دیدار جام حذفی سال گذشته مقابل پرسپولیس داشته باشیم و سربلند این بازی را تمام کنیم.

دیدگاهها