کد خبر : 1867695 | 10 بهمن 1401 ساعت 17:59 | 76.3K بازدید | 18 دیدگاه

سورپرایز لحظه آخری پاریس: دو مهاجم جدید الخلیفی

نشریه فرانسوی اکیپ مدعی شد پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد در آخرین ساعات نقل و انتقالات زمستانی دو مهاجم را که تا کنون کمتر اسمی از آنها مطرح شده بود، به پاریس منتقل کند.

سورپرایز لحظه آخری پاریس: دو مهاجم جدید الخلیفی

به گزارش "ورزش سه"، درحالی‌که پنجره نقل و انتقالات زمستانی به زودی بسته می‌شود در فرانسه اکیپ مدعی است پی‌اس‌جی در آخرین ساعات باقی‌مانده به دنبال جذب دو مهاجم است. دو بازیکنی که در روزهای گذشته رسانه‌ها کمتر از احتمال انتقال آنها به تیم پاریسی صحبت کرده بودند.

بر اساس این گزارش مالکوم، مهاجم برزیلی باشگاه زنیت سنت‌پترزبورگ و یوهان باکایوکو، مهاجم بلژیکی آیندهوون، دو هدفی هستند که راهی پارک دو پرنس خواهند شد.

1796714

بعد از جدایی پابلو سارابیا از پی‌اس‌جی و انتقال او به ولورهمپتون، باشگاه فرانسوی به فکر جذب مهاجم افتاد و رایان چرکی از لیون و مالکوم از زنیت را در نظر گرفت. مذاکرات با لیون درباره چرکی به سرانجام نرسید، ولی پی‌اس‌جی در آخرین ساعات نقل و انتقالات زمستانی به خرید مالکوم از باشگاه روسی زنیت بسیار نزدیک شده است.

از سوی دیگر لوئیس کامپوس در حال حاضر در هلند به سر می‌برد و مشغول مذاکرات فشرده با آیندهوون برای جذب یوهان بوکایوکو، مهاجم بلژیکی جوان این تیم است.

تنها مشکلی که به گفته اکیپ بر سر راه انتقال مالکوم برزیلی به پی‌اس‌جی باقی مانده مسئله تخطی نکردن از قواعد فیرپلی مالی است. اگر راه‌حلی برای این مسئله پیدا شود، زنیت و پاری‌سن‌ژرمن درباره انتقال مالکوم به توافق رسیده‌اند.

1796715

پاری‌سن‌ژرمن در غرب اروپا مدتی است به شکل مخفیانه برای جذب یوهان بوکایوکوی 19ساله در تلاش بوده است. او برای آیندهوون به عنوان وینگر راست بازی می‌کند و تا سال 2025 قرارداد دارد. اکیپ می‌گوید لوئیس کامپوس تا حد زیادی به جلب رضایت باشگاه هلندی نزدیک شده است و باید دید آیا این مهاجم جوان در ساعات باقی‌مانده راهی پاریس خواهد شد؟

1796716

دیدگاهها