کد خبر : 1867708 | 10 بهمن 1401 ساعت 19:33 | 19.3K بازدید | 10 دیدگاه

فرشته و سارا، عجب زوج خطرناکی؛

غرورآمیز، همه چیز در تاشکند برای ایران شد

تیم ملی فوتسال زنان ایران درحالی عنوان قهرمانی در مسابقات کافا 2023 را کسب کرد که فرشته کریمی و سارا شیربیگی نیز به عنوان برترین بازیکن و بهترین گلزن مسابقات انتخاب شدند.

غرورآمیز، همه چیز در تاشکند برای ایران شد

به گزارش "ورزش سه" تیم ملی فوتسال زنان ایران در تورنمنت کافا 2023، طی سه مسابقه برابر قرقیزستان، تاجیکستان و ازبکستان موفق به ثبت 26 گل زده و دریافت تنها چهار گل در مسابقه پایانی برابر ازبکستان شد. این تیم درحالی برای دومین سال متوالی موفق شد جام قهرمانی این مسابقات را بالای سر ببرد که در پایان این تورنمنت، فرشته کریمی، بازیکن 34ساله تیم ملی با عملکرد درخشان در این مسابقات و ثبت شش گل در طی سه مسابقه، عنوان بهترین بازیکن جام را نصیب خود کرد. کریمی در طی هر سه بازی برابر تیم‌های قرقیزستان، تاجیکستان و ازبکستان موفق به گشودن دروازه حریفان ایران شد و در نهایت مسئولان برگزاری مسابقات را مجاب کرد که این جایزه به او تعلق بگیرد.

از سوی دیگر اما سارا شیربیگی، خانم گل سابق آسیا که در سال 2018 و در جریان مسابقات جام ملت‌های فوتسال آسیا در سال 2018 نیز با به ثمر رساندن 9 گل موفق به کسب عنوان خانم گلی مسابقات شده بود، با به ثمر رساندن شش گل در دیدار برابر تاجیکستان و دو گل در دبدار برابر ازبکستان، در جدول گلزنان این تورنمنت هشت گله شد و عنوان خانم گلی مسابقات را کسب کرد.

بدین ترتیب و پس از اتمام دومین تورنمنت کافا که به میزبانی ازبکستان در شهر تاشکند برگزار شد، تیم ملی ایران در پایان این رقابت‌ها همه چیز را در مقابل چشمان تیم میزبان از آن خود کرد. از جام قهرمانی گرفته تا عنوان خانم گلی و بهترین بازیکن تورنمنت!

1796759

دیدگاهها