کد خبر : 1867712 | 10 بهمن 1401 ساعت 20:36 | 43.1K بازدید | 4 دیدگاه

برای مصاف برابر سپاهان؛

بازگشت سه مهره بدون جانشین قلعه‌نویی (عکس)

علی علیزاده، استنلی کی‌روش و رضا شکاری فرصت حضور در دربی کرمان را به دست نیاوردند.

بازگشت سه مهره بدون جانشین قلعه‌نویی (عکس)

به گزارش "ورزش‌سه"، امیر قلعه‌نویی پس از به خدمت گرفتن علی علیزاده با وجود توانایی‌های بالای فنی که این بازیکن دارد و او را به مهره بدون جانشین این مربی در پست هافبک دفاعی بدل کرده، با دغدغه‌ای همیشگی روبرو بوده و آن هم محرومیت این بازیکن به دلیل دریافت کارت‌ زردهای متوالی است.
علیزاده که در طول فصل حداقل یکبار به همین دلیل حضور در دیدارهای گل‌گهر را از دست داده، در دربی کرمان به دلیل محرومیت حضور نداشت تا کمربند میانی سرمه‌ای پوشان با خدابنده‌لو، پورعلی و بایناما بسته شود؛ دیداری که طی 10 دقیقه پایانی نیمه اول شاکله گل‌گهر با وجود عملکرد بهتر نسبت به مس رفسنجان در 30 دقیقه ابتدایی از هم پاشید و آنها دو گل پیاپی را دریافت کردند؛ دو گلی که شاید اگر علی علیزاده در ترکیب حضور داشت، رقم نمی‌خوردند.

1796765

دیگر بازیکنی که در دربی کرمان حضور نداشت، استنلی کی‌روش بازیکن سابق سپاهان بود که این مهاجم بلندقامت برزیلی هم به دلیل چهار کارته شدن دیدار برابر مس رفسنجان را از دست داد و حالا در آستانه مصاف با تیم سابقش در ورزشگاه نقش جهان که به طور کامل با فضای آن آشناست، با یک هفته استراحت و شرایط بدنی مناسب آماده بازگشت به ترکیب شده است.

1796766

اما مهره مهم دیگری که در دیدار برابر سپاهان بار دیگر می‌تواند از ابتدا برای گل‌گهر بازی کند، رضا شکاری است؛ وینگر راست بدون جانشین امیر قلعه‌نویی که تا پیش از مصاف هفته هجدهم برابر مس رفسنجان با وجود اینکه معمولا کادر فنی گل‌گهر تغییرات زیادی در ترکیبش ایجاد می‌کند، همواره موفق به حفظ جایگاه خود شده و در مصاف با سپاهان نیز به نظر می‌رسد بار دیگر از ابتدا برای سرمه‌ای پوشان در نقش جهان وارد زمین شود.

1757633

در دیدار هفته هفدهم امیر قلعه‌نویی از امین قاسمی‌نژاد در نوک خط آتش تیمش استفاده کرد و حسینی و تبریزی هم دو وینگر گل‌گهر بودند. این آرایش اما ممکن است در مصاف با سپاهان با بازگشت کی‌روش استنلی و رضا شکاری دچار تغییر و تحولاتی شود و شاید حتی دو نفر از مهاجمان گل‌گهر که در هفته هفدهم به طور ثابت وارد زمین شدند، از نقش جهان از روی نیمکت کار را آغاز کنند. در خط میانی هم بی‌شک بار دیگر علیزاده به ترکیب اصلی بازخواهد گشت تا در کنار دو بازیکن دیگر، خط هافبک گل‌گهر را مقابل هافبک‌های قدرتمند سپاهان در این بازی دشوار دور از خانه شکل بدهند.

دیدگاهها