کد خبر : 1867718 | 10 بهمن 1401 ساعت 20:45 | 57.8K بازدید | 16 دیدگاه

تور سیتی برای ستاره تیم آرتتا: آرسنال نگران نیست

گزارشها در انگلیس حاکی است منچسترسیتی به جذب بوکایو ساکا از آرسنال علاقه‌مند است ولی توپچی‌ها بابت از دست دادن این وینگر انگلیسی نگرانی ندارند.

تور سیتی برای ستاره تیم آرتتا: آرسنال نگران نیست

به گزارش "ورزش سه"، نشریه اتلتیک در گزارشی مدعی شد منچسترسیتی علاقه زیادی به جذب بوکایو ساکا از آرسنال دارد. این باشگاه مدتی است شرایط ساکا را زیر نظر دارد.

این در حالی است که آرسنال از مدتی پیش در تلاش است تا وینگر انگلیسی را برای تمدید قراردادش راضی کند. توپچی‌ها در مذاکرات با ساکا به او اطلاع داده‌اند که قصد دارند قراردادی طولانی‌مدت با او امضا کنند.

1762705

ساکا می‌داند که در صورت امضا کردن قرارداد جدید به یکی از پردرآمدترین بازیکنان تیم تبدیل خوهد شد. او در فصل جاری به یکی از بهترین مهره‌های تیم آرتتا تبدیل شده است. اتلتیک می‌گوید حتی در فصل گذشته که آرتتا روزهای سختی را در آرسنال سپری می‌کرد ساکا یکی از بهترین بازیکنانی بود که در پازل تاکتیکی او کار می‌کرد.

اتلتیک می‌گوید ساکا لزوما تمایلی به ترک آرسنال ندارد ولی اگر منچسترسیتی با پیشنهادی نجومی از راه برسد ممکن است او برای پیوستن به تیم پپ گواردیولا وسوسه شود.

اما از طرف آرسنال در حال حاضر نگرانی‌ای بابت از دست دادن ساکا مطرح نیست. توپچی‌ها از اهمیتی که این وینگر انگلیسی برای تیم‌شان دارد آگاهند اما در عین حال می‌دانند سیتی شک ندارد که در صورت نزدیک شدن به او با مخالفت شدید آرسنال مواجه خواهد شد.

دیدگاهها