کد خبر : 1867732 | 10 بهمن 1401 ساعت 21:55 | 42K بازدید | 15 دیدگاه

رسمی: جنارو گتوزو از والنسیا اخراج شد

در آستانه دیدار مقابل رئال مادرید، سران والنسیا به همکاری خود با سرمربی ایتالیایی پایان دادند.

رسمی: جنارو گتوزو از والنسیا اخراج شد

به گزارش "ورزش سه" در آخرین ساعات باقی‌مانده به نقل و انتقالات ژانویه و درحالی که تمام نگاه‌ها معطوف به جابجایی بازیکنان بود، والنسیا در یک خبر ناگهانی با اعلام جدایی توافقی گنارو گتوزو از سمت هدایت تیم فوتبال این باشگاه خبرساز شد.

مارکا در این خصوص مدعی شده با توجه به نتایج نه‌چندان خوب والنسیا در مقطع اخیر و عدم رضایت گتوزو از فعالیت والنسیا در بازار زمستانی و برآورده نشدن توقعات، دو طرف تصمیم به پایان توافقی قرارداد گرفتند.

گتوزو پیش‌تر به یک وینگر و مهاجم اعلام نیاز کرده بود اما بودجه مورد نظر او برای خرید این بازیکنان تامین نشد تا در نهایت دوران کاری اسطوره باشگاه میلان در والنسیا به پایان برسد.

1757986

نکته اینکه گتوزو قبلا به صراحت عنوان کرده بود آخرین گفتگوی او با مالک باشگاه به یک تماس تصویری در ۹ ژانویه و پیش از سفر تیم به عربستان برای حضور در سوپرکاپ اسپانیا برمی‌گردد و بعد از آن با او گفتگویی نداشته است.

جنارو گتوزو حالا به دهمین مربی 9 سال اخیر والنسیا تبدیل شد که از سمت خود برکنار می شود. او در سه بازی از چهار بازی اخیر شکست خورد تا بعد از تنها 22 بازی و با رضایت دو طرفه از هدایت والنسیا کنار برود.
رکورد سریع ترین اخراج از والنسیا را گری نویل دارد که شش بازی زودتر از گتوزو در سال 2016 به کار خود در والنسیا خاتمه داده بود.

والنسیا در 10 بازی اخیر خود در لالیگا تنها یک بار طعم برد را چشیده است. این تیم هفته گذشته نیز از جام حذفی اسپانیا کنار رفت. این در حالی است که در ابتدای فصل این امیدواری وجود داشت که جنارو گتوزو بتواند تیمی متفاوت و موفق را روانه مسابقات کند. او اما به دلیل مصدومیت های متعدد، نتایج ضعیف و عدم حمایت کامل مالکیت، در نهایت اخراج شد تا با کارنامه ای ضعیف اسپانیا را به مقصد ایتالیا ترک می کند.

دیدگاهها