کد خبر : 1867881 | 11 بهمن 1401 ساعت 19:02 | 9.2K بازدید | 12 دیدگاه

تراکتور عالی بازی می‌کند، از دیدار با هوادارانشان خوشحالیم

حمید رجبی: خودمان را نابود نمی‌کنیم!

مربی فولاد گفت که آنها حواشی دیدار با پرسپولیس را فراموش کرده و به دنبال پیروزی برابر تراکتور هستند.

حمید رجبی: خودمان را نابود نمی‌کنیم!

به گزارش "ورزش سه"، به دلیل محرومیت جواد نکونام، حمید رجبی دستیار او پیش از دیدار برابر تراکتور به گفتگو پرداخت. مربی فولاد در ابتدا با اشاره به زلزله اخیر در خوی گفت: پیش از هر چیز می‌خواهم درگذشت تعدادی از هموطنان‌مان در زلزله خوی را به تمام مردم ایران به ویژه ترک زبان‌های عزیز تسلیت بگویم. متاسفانه خیلی‌ها بی خانمان شده‌اند و تعداد زیادی از مردم خوی نیز آسیب دیده‌اند.

او درباره اقدام زیبای فولاد برای کمک به مردم این شهر می‌گوید: این پیشنهاد را آقای نکونام سرمربی تیم دادند و سریعا با استقبال همه مواجه شد. تصمیم گرفتیم بخش عمده پاداش دیدار پرسپولیس را به زلزله زده‌ها کمک کنیم. البته گفتیم هرکس دوست دارد می تواند مبلغ اضافه‌تری بدهد. ان‌شاءلله این کمک کوچکی به مردم آسیب دیده باشد. شنیدن این خبرها حال همه را بد می‌کند. هیچکدام از ما نمی‌توانیم الان شرایط مردم خوی را درک کنیم.

رجبی درباره دیدار فردا مقابل تراکتور در تبریز هم اضافه می‌کند: خیلی خوشحالیم که با هواداران پرشور این تیم دیدار می‌کنیم. طرفداران فولاد هم مثل آنها هستند. فردا با یکی از بهترین و فنی‌ترین تیم‌های ایران بازی داریم. آقای خمس تراکتور را متحول کرده است. بازی‌های اخیر آنها کاملا گویای این موضوع است.

او با تمجیدی از تیم حریف نیز اظهار داشت: تراکتور عالی بازی می‌کند و خوب نتیجه می‌گیرد، موضوعی که انگیزه ما را برای رویارویی با آنها بیشتر می‌کند. شک نکنید بازیکنان فولاد مثل دیدار با پرسپولیس با تمام وجود به زمین می‌روند. نکات فنی لازم را به آنها منتقل کرده‌ایم و کاملا آماده شروع مسابقه هستیم.

مربی فولاد با اشاره به پیروزی این تیم در دیدار قبل گفت: فولاد در بازی پرسپولیس نشان داد حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و می‌خواهد هوادارانش را شاد کند. در بازی تراکتور هم بزرگترین انگیزه ما همین است. می‌خواهیم خوزستانی‌ها سرشان را بالا بگیرند. ان‌شاءلله در بازی تراکتور هم نتیجه لازم را به دست بیاوریم. البته نکونام در این بازی کنار خط حضور ندارد و غیبتش قطعا اثرگذار است. امیدوارم بازیکنان با یک نتیجه مناسب هدیه خوبی به او بدهند.

دستیار جواد نکونام درباره حاشیه‌ها و اتفاقات بازی پرسپولیس هم می‌گوید: ما بی توجه به حاشیه‌های این مسابقه، تمام تمرکزمان را روی بازی تراکتور گذاشتیم. دیدید که هیچ یک از مربیان ما از فردای بازی مصاحبه نکردند چون اتفاقات بازی با پرسپولیس همان شب برایمان تمام شد و از فردا با جدیت به تمرینات بازگشتیم. می‌دانستیم پرداختن به حواشی می‌تواند مانع بزرگی در مسیر فولاد باشد.

رجبی در پایان اظهار داشت: ما نقشه‌های بزرگی در سرمان داریم که نمی‌گذاریم به این راحتی خراب شود. بازی های مهمی پیش روی ماست و بعد از آن به لیگ قهرمانان می رویم. روزی که اجازه بدهیم حاشیه‌ها به فولاد ضربه بزند، خودمان را نابود کرده‌ایم. جواد نکونام هم تاکید روی این موضوع داشت و دارد به همین خاطر تمرکزمان را از دست ندادیم.

دیدگاهها