کد خبر : 1867904 | 11 بهمن 1401 ساعت 21:28 | 15K بازدید | 24 دیدگاه

قلعه‌نویی سخت امتیاز می‌دهد

مورایس: نقشه‌ام‌ برای فردا قابل‌بازگویی نیست

سرمربی پرتغالی سپاهان قبل از جدال با گل‌گهر به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

مورایس: نقشه‌ام‌ برای فردا قابل‌بازگویی نیست

به گزارش “ورزش سه”، ژوزه مورایس، سرمربی تیم سپاهان، در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر گل‌گهر گفت: برنامه‌ای که داریم برای فردا قابل‌گفتن نیست. برنامه‌ حریف نیز منحصر به خودشان است. با احترام به حریف به میدان می‌رویم تا نتیجه مورد نظر را بگیریم. گل‌گهر تعویض‌هایی دارد که ممکن است نتیجه‌ بازی را تغییر دهد، البته ما نیز تاکتیک‌های خود را داریم.

وی با اشاره به حضور ۳۰درصدی هواداران در این دیدار، گفت: برای بازی فردا حضور تماشاگران را نیاز داریم تا با انرژی خود برای کسب ۳ امتیاز به ما کمک کنند. ناراحتیم که تنها ۳۰درصد امکان حضور دارند، ولی از هیچ بهتر است. درباره تیم‌های رقیب نمی‌توانم صحبتی کنم و تمرکز من روی تیم خودمان است. البته این به معنی اهمیت ندادن نیست، اما ترجیح می‌دهم که تمرکز بر کار خودمان باشد. امیدوارم بتوانیم هواداران را شاد کنیم.

سرمربی سپاهان در خصوص حضور بازیکنان برزیلی‌ در هر دو تیم گفت: فردا سطح بازی بالاست و هر دو تیم خوب هستند. اینکه هر دو تیم، برزیلی دارند حائز اهمیت نیست؛ زیرا من به همه بازیکنانم اعتقاد دارم و روی همه آن‌ها حساب می‌کنم‌. بازیکنان خارجی گل‌گهر مدت طولانی‌تری در کنار تیم هستند. اما ما نیز می‌خواهیم به بهترین نحو برنامه‌هایمان را اجرا کنیم. برزیلی‌های گل‌گهر نیز بازیکنان خوبی هستند، اما تیم ما نیز هر بازی پیشرفت می‌کند و بازی به بازی بهتر می‌شویم.

مورایس ادامه داد: انتظار دارم که بازی خوبی باشد. امیدوارم بازی رقابتی ببینیم. قلعه‌نویی را می‌شناسم و می‌دانم به راحتی امتیاز نمی‌دهد.

مورایس همچنین در خصوص شرایط فوتبال ایران گفت: مسائلی در ایران هست که به بهبود فوتبال کمک می‌کند. یکی از آن‌ها استعدادیابی است. این یعنی به دنبال راه‌حل هستیم. کیفیت‌های مختلفی در باشگاه‌ها برای استعدادیابی ارائه می‌شود و این امر یک راه‌حل برای سازماندهی بهتر است. نمی‌خواهیم دنبال اتفاقات غلط باشیم.

دیدگاهها