کد خبر : 1867931 | 12 بهمن 1401 ساعت 09:18 | 45.5K بازدید | 11 دیدگاه

رسمی: هافبک اتریشی بایرن به یونایتد پیوست

مارسل سابیتزر، هافبک بایرن مونیخ، با امضای قراردادی قرضی و تا پایان فصل 23-2022 به منچستر یونایتد پیوست.

رسمی: هافبک اتریشی بایرن به یونایتد پیوست

به گزارش "ورزش سه"، مصدومیت کریستین اریکسن که مانع از حضور این بازیکن در ترکیب یونایتد تا سه ماه آینده خواهد شد، باعث شد که مدیران و اعضای کادر فنی این تیم به فکر جذب یک هافبک باشند. 
گزینه‌های متفاوتی از ایسکو تا یانیک کاراسکو به این باشگاه پیشنهاد شد، اما آن‌ها در نهایت ترجیح دادند که سابیتزر را با قراردادی قرضی تا پایان فصل به خدمت بگیرند. گفته می‌شود که هیچ بند خریدی برای تابستان آینده در این قرارداد گنجانده نشده است. 
این بازیکن اتریشی در تابستان 2021 از لایپزیش به بایرن ملحق شد، اما تا به حال در این فصل تنها در هفت بازی در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفته و حالا امیدوار است که فرصت بازی بیشتری در اولدترافورد پیدا کند. 

1797063

او پس از امضای قرارداد با یونایتد در ساعات پایانی پنجره نقل و انتقالات زمستانی به سایت رسمی این باشگاه گفت: «گاهی در زندگی باید تصمیمات مهم و سریعی بگیری. از لحظه‌‌ای که از پیشنهاد یونایتد مطلع شدم می‌دانستم که این انتقال خوب و درستی برای من خواهد بود. من بازیکنی جنگنده هستم، دوست دارم ببرم و به تیمم کمک کنم که در این فصل به اهدافش برسید. 
احساس می‌کنم که به عنوان بازیکن در اوج هستم و می‌‎توانم تجربه و انرژی بسیاری را به این تیم اضافه کنم. برای شروع کار با هم تیمی‌های جدیدم و همچنین سرمربی جدید بسیار هیجان‌زده هستم و دوست دارم زودتر توانایی‌هایم را به هواداران یونایتد نشان دهم.»

دیدگاهها