کد خبر : 1867933 | 12 بهمن 1401 ساعت 09:40 | 48.3K بازدید | 12 دیدگاه

خشم PSG: اشتباه عجیب چلسی مانع جدایی زیاش شد

اشتباه عجیب مدیران باشگاه چلسی مانع از انتقال حکیم زیاش، وینگر مراکشی، به پاری سن ژرمن در ساعات پایانی نقل و انتقالات ژانویه شد.

خشم PSG: اشتباه عجیب چلسی مانع جدایی زیاش شد

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه پاری سن ژرمن مذاکراتی را برای به خدمت گرفتن زیاش با چلسی انجام داده بود و در ساعات پایانی پنجره نقل و انتقالات زمستانی برای جذب او با این باشگاه به توافق رسید. 
این بازیکن شخصا علاقه زیادی به ترک استفموردبریج و حضور در پاری سن ژرمن داشت و تلاش کرد که مدیران این باشگاه را برای قبول پیشنهاد پاری سن ژرمن متقاعد کند. 
در حالی که دو طرف بر سر قیمت این انتقال به توافق رسیده بودند و فرصت زیادی هم تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در فوتبال اروپا باقی نمانده بود، اشتباه عجیب مدیران چلسی باعث شد که زیاش نتواند به صورت قانونی به پی‌اس‌جی ملحق شود. 

1796837

روزنامه فرانسوی اکیپ مدعی شده که مدیران این باشگاه لیگ برتری در اقدامی عجیب سه بار مدارک اشتباهی را برای ثبت قرارداد زیاش ارسال کردند و در نهایت زمانی مدارک به درستی ارسال شد که پنجره بسته شده بود و امکان تایید قرارداد قرضی او با پی‌اس‌جی و ثبت آن وجود نداشت. 
این اتفاق در حالی رخ داد که این بازیکن حتی آزمایش‌های پزشکی را هم با حضور در پاریس با موفقیت پشت سر گذاشته بود، اما حالا مجبور است بار دیگر به لندن برگردد و تا پایان فصل چلسی را همراهی کند. 
این رفتار چلسی باعث عصبانیت شدید مدیران باشگاه پاری سن ژرمن شده است. آن‌ها قصد دارند امروز درخواستی برای بررسی دوباره مدارک ارسالی به یوفا و لیگ فرانسه ارائه دهند تا شاید اجازه ثبت قرارداد زیاش را پیدا کنند. 

دیدگاهها