کد خبر : 1867941 | 12 بهمن 1401 ساعت 10:45 | 21.2K بازدید | 11 دیدگاه

تماس با بنزما، مودریچ و راموس: به عربستان بیایید!

دولت عربستان در تلاش است تا کریم بنزما، لوکا مودریچ و سرخیو راموس را هم به لیگ فوتبال این کشور منتقل کند.

تماس با بنزما، مودریچ و راموس: به عربستان بیایید!

به گزارش "ورش سه"، پروژه جذب کریستیانو رونالدو برای عربستان کاملا موفقیت‌ آمیز پیش رفت و آن‌ها حالا امیدوار هستند که بتوانند ستاره‌های اروپایی دیگری را هم به لیگ‌شان اضافه کنند. 
این بازیکن پرتغالی پس از فسخ قراردادش با باشگاه منچستریونایتد تصمیم گرفت با امضای قراردادی تا سال 2025 و دریافت دستمزد سالانه 250 میلیون یورویی به النصر منتقل شود و از آن زمان تا به حال توجه بسیاری به فوتبال این کشور جلب شده است. 
حالا ال موندو خبر داده که دولت عربستان قصد دارد برای انتقال بنزما، مودریچ و راموس به لیگ این کشور در تابستان سال آینده اقدام کند و امیدوار است که بتواند این بازیکنان را برای حضور در این لیگ متقاعد کند. 

1797109

قرارداد هر سه بازیکن با رئال مادرید و پاری سن ژرمن در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و آن‌ها می‌توانند به عنوان بازیکن آزاد به هر باشگاه عربستانی منتقل شوند. گفته می‌شود پیشنهاد دریافت دستمزد 30 میلیون یورویی در هر فصل نیز به این بازیکنان ارائه شده است. 
ظاهرا نمایندگان عربستانی تماس‌هایی هم با این بازیکنان داشته و سعی کرده‌اند درباره شرایط خوب این لیگ و امکاناتی که در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت صحبت کنند. آن‌ها حتی به این سه بازیکن گفته‌اند که می‌توانند هر باشگاهی از لیگ عربستان که ترجیح خودشان است را برای فصل آینده انتخاب کنند. 

دیدگاهها