کد خبر : 1867959 | 12 بهمن 1401 ساعت 11:53 | 23.8K بازدید | 1 دیدگاه

فیفا برای بازی مرد سال آسیا مجبور به مداخله شد

باشگاه السد از صدور کارت بازی مرد سال ۲۰۱۸ فوتبال آسیا برای باشگاه الجهراء خودداری کرد تا فیفا مجبور به مداخله شود.

فیفا برای بازی مرد سال آسیا مجبور به مداخله شد

به گزارش "ورزش سه"، از اعلام شدن نام عبدالکریم حسن به عنوان مرد سال فوتبال آسیا تا اخراج او از تیم السد و کنار گذاشته شدن از تیم ملی قطر تنها چهار سال فاصله بود. عبدالکریم حسن، مدافع چپ پا سابق السد پس از نمایش ناامیدکننده در جام جهانی قطر، در جواب پیام یک هوادار ناراضی قطری جوابی کوتاه و تمسخر آمیز داد و بعد از این اتفاق رسانه‌های قطر به سرعت علیه او شدند تا جایی که السد این بازیکن را اخراج کرد.

عبدالکریم حسن پس از این اتفاق به تیم نه چندان مطرح الجهراء کویت پیوست، اما ماجراهای او با قهرمان قطر به همین‌جا ختم نشد. باشگاه السد از ارسال کارت بازی عبدالکریم حسن به باشگاه الجهراء خودداری کرد و اتحادیه فوتبال کویت برای گرفتن کارت این بازیکن به باشگاه قطری نامه نوشت تا حسن بتواند تیم جدیدش را همراهی کند.

طبق گفته وکیل این بازیکن، این پرونده رسما به فیفا ارجاع خواهد شد. اگر السد همچنان از ارسال کارت این بازیکن خودداری کند، فیفا باید ظرف 48 ساعت کارت موقت صادر کند.

1794996

باشگاه السد همچنین اعلام کرده بود که پرونده عبدالکریم برای انجام اقدامات لازم به امور حقوقی باشگاه ارجاع شده است و این به این معناست که هیچ راه حل دوستانه‌ای در پرونده میان این بازیکن و السد وجود ندارد.

دیدگاهها