کد خبر : 1868087 | 12 بهمن 1401 ساعت 20:02 | 10.9K بازدید | 5 دیدگاه

نیمه اول چشم‌نواز بازی کردیم

فاضلی: با اخراج بیرانوند، آلومینیوم هم به هم ریخت

مربی تیم فوتبال آلومینیوم به تمجید از عملکرد بازیکنان تیمش پرداخت.

فاضلی: با اخراج بیرانوند، آلومینیوم هم به هم ریخت

به گزارش “ورزش سه” وحید فاضلی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس و آلومینیوم اراک،‌ با اشاره به اظهارنظرها پیرامون قضاوت مرتضی منصوریان اظهار داشت: بازی چشم‌نواز تیم ما در نیمه اول به خاطر اعتراض به داوری‌ها گم شده است؛ خواهش می‌کنم به این موضوع اشاره کنید. ما برنامه داشتیم و روی نقاط ضعف پرسپولیس کار کرده بودیم. موقعیت‌هایی روی دروازه این تیم به وجود آوردیم و ضربات ایستگاهی به دست آوردیم.

وی با تمجید از عملکرد بازیکنان آلومینیوم اراک گفت: روی انتقال توپ و این مسئله که پرسپولیسی‌ها هنگام مالکیت میدان بسیار باز بازی می‌کنند، برنامه داشتیم. به این نکات اشاره کنید تا زحمت بچه‌های ما نادیده گرفته نشود. اخراج بیرانوند هم کاری برنامه‌ریزی شده پشت مدافعان پرسپولیس بود و ما خیلی تاکتیکی بازی کردیم.

مربی آلومینیوم اراک در این باره که مهدی رحمتی گفته بود شاگردانش در صورت اخراج نشدن علیرضا بیرانوند به پیروزی می‌رسید، گفت: تیم ما با این اخراج به‌هم ریخت و رحمتی درست می‌گفت. امروز وقتی سپاهان ۱۰نفره بود، دو گل به گل‌گهر زد و شاید اخراج بیرانوند، بازیکنان ما را به حالت اشباع رساند.

فاضلی با بیان اینکه آلومینیوم نتوانست برنامه‌های خود را در زمین اجرا کند، گفت: بازیکنان جدید آلومینیوم زحمت زیادی کشیدند، اما هنوز با سایر نفرات هماهنگ نشده‌اند و ریتم تیم به این خاطر به‌هم ریخت.

دیدگاهها