کد خبر : 1868229 | 13 بهمن 1401 ساعت 18:00 | 43K بازدید | 80 دیدگاه

پس از گذشت یک سال از تحقیقات پلیس

فوری: از میسون گرینوود رفع اتهام شد

طبق اعلام پلیس شهر منچستر، تمامی اتهامات تجاوز و خشونت میسون گرینوود، ستاره جوان انگلیسی، علیه نامزدش برداشته شد.

فوری: از میسون گرینوود رفع اتهام شد

به گزارش "ورزش سه"، میسون گرین‌وود، ستاره جوان و ‌20 ساله باشگاه منچستر یونایتد، از روز 30 ژانویه 2022 و بعد از تصاویری که از سوی نامزدش منتشر شد، روزهای سخت و عجیبی را تجربه کرد و از حضور در زمین فوتبال و ترکیب شیاطین سرخ دور شد. ماه ژانویه یک زن انگلیسی که خودش را نامزد گرینوود معرفی کرد، در فضای مجازی تصاویری از صورت مجروح و خون‌آلود خود منتشر کرد و پس از آن هم به اتهام ضرب و جرح‌ از سوی بازیکن منچستریونایتد، از این ملی‌پوش انگلیسی شکایت کرد.

1753383

در پی این اتفاق پلیس تحقیقاتی را برای رسیدگی به اتهامات گرینوود صادر و او را بازداشت کرد، البته او سه روز بعد به قید وثیقه آزاد شد.

در یک سال اخیر انواع و اقسام جریمه‌ها نیز برای این ستاره انگلیسی در نظر گرفته شد. به دنبال این اتهامات پیراهن میسون گرینوود از فروشگاه آنلاین منچستر یونایتد کنار گذاشته شد و نایکی نیز به همکاری با او پایان داد. گرینوود ادامه فصل را از دست داد و در فصل جاری نیز در فهرست یونایتد قرار نگرفت.

1797553

سرانجام دقایقی پیش پلیس منچستر اعلام کرد که اتهامات تجاوز، تعرض و خشونت که به میسون گرینوود زده شده بود، توسط دادستان لغو شده و این بازیکن دیگر تحت پیگرد قانونی نیست و تحقیقات متوقف شده است.

دیدگاه‌ها