کد خبر : 1868249 | 13 بهمن 1401 ساعت 20:24 | 39.7K بازدید | 29 دیدگاه

مربیان استقلال به نشست نرسیدند؛

فضای امنیتی پیرامون رختکن آبی‌ها در کرمان

درگیری ریکاردو ساپینتو با یکی از اعضای هیئت فوتبال و همین‌طور یگان‌ویژه سبب شد حتی پس از سوت پایان مسابقه در کرمان، حواشی مسابقه ادامه‌دار باشد.

فضای امنیتی پیرامون رختکن آبی‌ها در کرمان

به گزارش "ورزش‌سه"، استقلال نیمه دوم دیدار برابر مس کرمان را خیلی خوب آغاز کرد و سرانجام هم در دقایق 70 و 74 با دو گل جعفر سلمانی و مهدی قائدی در آستانه کسب سه امتیاز مهم قرار گرفت؛ اما اتفاقاتی در دقایق پایانی مسابقه رقم خورد که باعث شد نه مربیان مس کرمان به نشست خبری بروند و نه فضا برای حضور یکی از دستیاران ساپینتو در کنفرانس خبری مهیا شود.

در دقیقه 90 و درحالی‌که ساپینتو در حال صحبت با کمک‌داور بود، مربی گلرهای مس کرمان به این مربی پرتغالی حمله کرد و آن‌طورکه مدیر رسانه‌ای مس کرمان توضیح داد، دلیل آن رفتار زشت ساپینتو نسبت به مربی اسپانیایی نارنجی‌پوشان بوده است.

این اتفاقات که منجر به دومین اخراج ساپینتو در استان کرمان شد، با رفتارهای بعدی این مربی به درگیری برخی اعضای هیئت فوتبال و همین‌طور یگان‌ویژه با سرمربی استقلال منتهی شد و زد و خوردی در شلوغی ورودی رختکن‌ها را ایجاد کرد که سبب شد تا حتی پس از خروج اتوبوس مس کرمان از ورزشگاه‌، همچنان استقلالی‌‎ها در رختکن را باز نکنند و خودشان را تا آرام‌تر شدن اوضاع محبوس کنند.

گفته می‌شود جنجال‌های دقایق پایانی مسابقه و درگیری‌های لفظی و فیزیکی‌ای که به‌دنبال داشت، سبب شده تا عده‌ای از حاضرین در استادیوم نسبت به رفتار این مربی معترض باشند و به‌دنبال پیگیری ماجرا باشند. این حواشی سبب شد تا هیچ‌یک از دستیاران ساپینتو نتوانند در نشست خبری حضور پیدا کنند.

گفتنی است فرزاد حسین‌خانی نیز به‌دلیل عدم انعکاس مناسب حرف‌هایش در بازی پیشین مس کرمان حاضر به شرکت در نشست خبری نشد و مدیر رسانه‌ای مسی‌ها مراتب اعتراض باشگاه به رفتار ساپینتو را در نشست خبری به اهالی رسانه منتقل کرد.

دیدگاهها