کد خبر : 1868250 | 13 بهمن 1401 ساعت 20:36 | 123.3K بازدید | 5 دیدگاه

بغل‌پای سه امتیازی برای کایسری

مسوت اوزیل گل علی کریمی را تماشا کرد (عکس)

علی کریمی هافبک تیم کایسری اسپور گل سه امتیازی تیمش مقابل استانبول باشاک شهیر را به ثمر رساند.

مسوت اوزیل گل علی کریمی را تماشا کرد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب هفته بیست و یکم سوپرلیگ ترکیه، تیم‌های کایسری‌اسپور و استانبول باشاک‌شهیر در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که علی کریمی و مجید حسینی، دو بازیکن ایرانی تیم کایسری، در ترکیب اصلی این تیم حضور داشتند.

نکته جالب از حریف تیم کایسری، حضور مسوت اوزیل در ترکیب این تیم بود. ستاره سابق آرسنال و رئال‌مادرید که به‌واسطه ارتباط با رجب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه، راهی این تیم فوتبال ترکیه شده، در ترکیب اصلی قرار داشت تا تقابل او با هافبک مرکزی حریف، علی کریمی، یکی از تقابل‌های جذاب این بازی باشد.

ویدئو: 271495

با این حال، اوزیل با نمایش ضعیف در نیمه اول، بین دو نیمه تعویض شد تا در غیاب او، باشاک شهیر سه امتیاز حساس را در کایسری جا بگذارد و از کورس قهرمانی نیز عقب بماند.

تنها چهار دقیقه بعد از خروج مسوت اوزیل، یک ارسال از سمت راست با ضربه پای چپ علی کریمی در مقابل دروازه همراه شد تا این تیم از حریف پیش بیفتد. در ادامه کایسری توانست گل هافبک ایرانی خود را حفظ کند و سه امتیاز حساس را از این بازی به دست آورد.

1797624

این دومین گل علی کریمی بود که البته برخلاف گل قبلی برابر آلانیا اسپور، سه امتیاز حساس را برای کایسری اسپور به همراه داشت. این در حالی است که او در بازی قبلی برابر آنتالیا اسپور هم نمایش خوبی داشت و همچون این بازی 90 دقیقه در ترکیب تیمش قرار گرفت.

مجید حسینی نیز در این بازی عملکرد خوبی داشت و با 7 بازپس‌گیری، چهره درخشان خط دفاعی کایسری در جریان کلین‌شیت مقابل مهاجمان باشاک شهیر بود.

1797623

با این نتیجه کایسری‌اسپور با 32 امتیاز در جایگاه هفتم قرار گرفت و حالا شش امتیاز با ترابزون‌اسپور فاصله دارد. این تیم هفته آینده به‌مصاف گیرسون‌اسپور خواهد رفت و سپس با شش روز فاصله مقابل فنرباغچه صف‌آرایی می‌کند.

1797625
1797626

دیدگاهها