کد خبر : 1868254 | 13 بهمن 1401 ساعت 20:43 | 31.5K بازدید | 19 دیدگاه

حساسیت روی نیمکت و مربی ما زیاد شده؛

غلامی: ما هم از جیب برای VAR پول می‌دهیم

مدافع میانی تازه از بند مصدومیت رهاشده استقلال پس از پیروزی پراهمیت برابر مس کرمان به نمایندگی از مجموعه تیم درباره موضوعات مختلف صحبت کرد.

غلامی: ما هم از جیب برای VAR پول می‌دهیم

به گزارش "ورزش سه"، عارف غلامی که پس از مدت‌ها بار دیگر در ترکیب اصلی استقلال مقابل مس کرمان قرار گرفت و تیمش موفق به ثبت پیروزی 3 بر 2 مقابل شاگردان حسین‌خانی شد، در پایان مسابقه و درحالی‌که قصد داشت به اتوبوس استقلال وارد شود، مقابل خبرنگارانی که از او درخواست مصاحبه داشتند، ایستاد و ضمن انتقاد بابت در نظر نگرفتن میکسدزون خبری برای ورزشگاه باهنر کرمان، اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد: خسته نباشید به شما بابت پوشش بازی. می‌بینم برای شما در این سرما هم فضایی در نظر نگرفته‌اند.
غلامی سپس با اشاره به اینکه صحبت‌هایی را برای گفتن در نظر گرفته، از خبرنگاران خواست اگر جواب سؤالاتشان را نگرفتند، در پایان حرف‌هایش از او بپرسند. مدافع استقلال سپس به زلزه خوی اشاره کرد و توضیح داد: اول صحبت‌هایم می‌خواهم درباره زلزله خوی صحبت کنم. تسلیت می‌گویم به خانواده‌هایی که عزیزانشان را از دست داده‌اند. این صحبت‌ها از طرف کل تیم است و با تمام بچه‌ها هماهنگ شده است. ما را در غم خودشان شریک بدانند. طی این هفته به امید خدا بچه‌ها و مجموعه باشگاه هر موردی که نیاز است، مالی و... از سوی باشگاه برای مردم خوی ارسال خواهد شد.
عارف غلامی سپس درباره دیدار برابر مس کرمان گفت: خدا را شکر دو بازی پشت هم داشتیم و نتیجه دلخواه راگرفتیم. هدفی برای تیم مشخص کردیم و امیدوارم بتوانیم در پایان فصل به آن برسیم. ما از ابتدای فصل با بچه‌ها تصمیم گرفته بودیم درباره مسائل حاشیه‌ای دور و بر تیم و مسائل بازی‌ها صحبت نکنیم و روی بازی‌ها تمرکز کنیم. ولی متاسفانه هفته به هفته مانند اتفاقاتی که در نیم فصل اول رخ داد و استقلال از داوری ضربه بسیار زیادی خورد، این مسائل ادامه پیدا کرده است. نمی‌خواهم از داوران عزیز انتقاد کنم، چون آنها هم زحمت خودشان را می‌کشند، اما یک جاهایی به ویژه در نیم فصل دوم یک سوت اشتباه می‌‎تواند سرنوشت یک تیم را عوض کند. امروز دیدید. دو صحنه را دیدید که کاملا پنالتی بود و بعد از بازی در گوشی دیدیم. نمی‌دانم چرا این اتفاقات از اول فصل تا الان بیشترینش برای استقلال رخ داده است. بازی در دقایق آخر حساسیت بالایی داشت و امکان داشت همین تک صحنه‌ها روی نتیجه بازی تاثیر بگذارد.» 

1797629
غلامی سپس ادامه داد: «مورد دوم هم اینکه می‌خواهم درباره علیرضا رضایی صحبت کنم. گلر خوبمان که از شرایط بازی دور بود و برای هر بازیکنی در دنیای حرفه‌ای این اتفاق رخ می‌دهد. مخصوصا پست دروازه‌بانی که سخت‌ترین پست فوتبال است. از هواداران استقلال انتظار دارم و خواهش می‌کنم که این بازیکن و این جوان خوب را مورد حمایت خودشان قرار بدهند؛ چون ما به کل مجموعه تیم تا انتهای فصل برای گرفتن نتایج خوب نیاز داریم. مصدومان عزیز ما حسین حسینی، زبیر، سبحان خاقانی، مرادمند، مهدی‌پور. ما به همه مصدومان و به همه برای نتایج دلخواه نیاز داریم. علیرضا رضایی هم شایستگی خود را فصل قبل به خوبی نشان داده و همه دست به دست هم بدهیم که شرایط آرمانی قبلش برگردیم.» 
او سپس درباره حواشی رخ داده در دقایق پایانی مسابقه اینطور پاسخ داد: «فکر می‌کنم خیلی روی نیمکت ما حساس شده‌اند. هر هفته اذیت می‌کنند و اتفاقات عجیب و غریب رخ می‌دهد. حالا مربی ما یک حالت هیجانی دارد و مورد احترام هم هست، خیلی‌ها هم این‌طور هستند. حالا یک مربی هم مانند آقای نویدکیا آرام است؛ ولی مربی ما هیجانات بیشتری دارد. فکر نمی‌کنم این چیز خیلی خوبی باشد که زوم بشوند و هر هفته خبر و فیلم بگیرند.»
غلامی سپس با اشاره غیرمستقیم به صحبت‌های پورعلی‌گنجی مدافع پرسپولیس که روز گذشته در میکسدزون خبری ورزشگاه آزادی اعلام کرد بازیکنان حاضرند برای ورود "وی‌ای‌آر" از جیب پول بدهند، ادامه داد: «تیم ما هم مثل تیم‌های دیگر حاضر است. اگر قرار است برای VAR از جیب هزینه شود، ما هم آمادگی پرداخت داریم. چون ما بیشترین ضرر را به‌ویژه امسال از داوری داشته‌ایم. چهار پنج سال گذشته هم که همه به‌خاطر دارند که چه اتفاقاتی برای ما رخ داد. الان هم متضرر می‌شویم. البته صحنه‌هایی هم رخ می‌دهد که داوران دست‌شان بسته است و تکنولوژی ندارند؛ ولی دو صحنه پنالتی امروز برای استقلال خیلی واضح بود.»

دیدگاهها