کد خبر : 1868256 | 13 بهمن 1401 ساعت 20:15 | 9.5K بازدید | 3 دیدگاه

فرنگی‌کاران ایران حریفان خود را شناختند

قرعه‌کشی رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه جهانی جام اوپن زاگرب در شهر زاگرب کرواسی برگزار شد.

فرنگی‌کاران ایران حریفان خود را شناختند

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، این رقابت‌ها در ۳ روز و به صورت ۳، ۳ و ۴ وزن در هر روز برگزار می‌شود که نتایج قرعه ۱۸ نماینده کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که با حضور ۷ نفر و به صورت دوره‌ای و در دو گروه برگزار می‌شود، پویا دادمرز در گروه A با اختیار بوتیروف از قزاقستان، دالتون دوفیلد از آمریکا و آریتیوم دلانو از مولداوی کشتی می‌گیرد. محمدمهدی جواهری دیگر نماینده کشورمان نیز در گروه B به مصاف مانجیت از هند و دنیس میهای از رومانی می‌رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۹ نفر حضور دارند، مهدی محسن‌نژاد پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف کایتو اینابا از ژاپن می‌رود. امیررضا ده‌بزرگی دیگر نماینده کشورمان نیز که در آن‌ سوی جدول قرار دارد، پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با راندون میراندا از آمریکا کشتی می‌گیرد.

در وزن ۶۳ کیلوگرم که با حضور ۱۳ نفر برگزار می‌شود، که ایمان محمدی در دور نخست با ویتالی اریومنکو از مولداوی کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف پریکا دیمیتریویچ از صربستان می‌رود. عارف محمدی دیگر نماینده کشورمان که در آن سوی جدول قراردارد، در دور نخست با آکر اشمید العبیدی از اتریش مصاف می‌دهد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده کشتی میان ساگار از هند و هلاری ماگیسالو از استونی می‌رود.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۲۷ نماینده دارد، رضا عباسی در دور اول با آشو از هند کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف آدام پویلیک از مجارستان می‌رود. دانیال سهرابی دیگر نماینده کشورمان نیز که در آن سوی جدول قرار دارد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان ابرار آتابایف از ازبکستان و ماماداسا سیلیا از فرانسه می‌رود.

در وزن ۷۲ کیلوگرم که با حضور ۲۳ نفر برگزار می‌شود، امیر عبدی در دور نخست به مصاف والنتین پتیک از مولداوی می‌رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده مبارزه میان لوکا مالوبابیک از کرواسی و برایتون هولمز از آمریکا کشتی خواهد گرفت. سجاد ایمن‌طلب دیگر نماینده کشورمان نیز که در همین جدول قرار دارد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده پاتریک اسمیت از آمریکا و کریستوفر کلانی از مجارستان مبارزه می‌کند.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۳۳ شرکت‌کننده دارد، امین کاویانی‌نژاد در دور نخست به مصاف سانان سلیمان اف از آذربایجان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد مقابل الکساندرین گوتا از مولداوی قرار می‌گیرد. محمدعلی گرایی که در آن‌سوی جدول قرار دارد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با خوآن آک از نروژ کشتی می‌گیرد.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۱۰ نفر حضور دارند، پژمان پشتام در دور نخست با تونجای وزیرزاده از آذربایجان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف ایوو اسویگلر از چک می‌رود. علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با مارسل هین از دانمارک کشتی می‌گیرد. در صورت پیروزی، نمایندگان کشورمان در مرحله نیمه نهایی با هم روبرو خواهند شد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که مسابقات آن با حضور ۳۳ شرکت‌کننده برگزار می‌شود، حمیدرضا بادکان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف سو ساکابه از ژاپن می‌رود. ناصر علیزاده که در آنسوی جدول قرار دارد، پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با مایمایتی کایسایر از چین کشتی می‌گیرد.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۲۰ نماینده دارد، امیر قاسمی منجزی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با فریدریکاس از لیتوانی کشتی می‌گیرد. علی اکبر یوسفی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان سوتنیکوف از ایتالیا و صباح شریعتی از آذربایجان می‌رود. نمایندگان کشور در صورت پیروزی مقابل حریفان خود در کشتی بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم می‌روند.

دیدگاهها