کد خبر : 1868471 | 15 بهمن 1401 ساعت 13:42 | 6.7K بازدید | 1 دیدگاه

یک دوئل تمام عیار در یزد؛

شاید این بازی سرنوشت کل لیگ را تغییر دهد!

در مهم‌ترین بازی این هفته لیگ برتر والیبال ایران، دو تیم شهداب یزد و هراز آمل به مصاف هم خواهند رفت.

شاید این بازی سرنوشت کل لیگ را تغییر دهد!

به گزارش "ورزش سه"، هفته بیست‌ و چهارم مرحله مقدماتی مسابقات لیگ برتر والیبال ایران روز یکشنبه با هفت دیدار در شهرهای رفسنجان، یزد، تهران، مشهد، مریوان، رامسر و سیرجان پیگیری می‌شود.

تا کنون صعود هفت تیم شهداب یزد، لبنیات هراز آمل، پیکان تهران، هورسان رامسر، نیان الکترونیک خراسان و فولاد سیرجان ایرانیان به مرحله پلی‌آف قطعی شده است و پنج تیم هنور شانس کسب آخرین سهمیه این مرحله را دارند که تیم‌های ایفاسرام اردکان و گیتی‌پسند اصفهان با 10 برد امید بیشتری نسبت به دیگر تیم‌ها برای کسب یک سهمیه باقی مانده دارند.

این هفته تیم‌های شهداب یزد مدافع عنوان قهرمانی و لبینات هراز آمل قهرمان نیم فصل 1401 در سالن شاهدیه یزد به مصاف یکدیگر می‌روند که شهداب برای تثبیت رتبه اولی خود در جدول تلاش خواهد کرد و لبنیات هراز آمل نیز امیدوار به شکست میزبان و بازگشت به صدر جدول مسابقات است.

1788134

شاگردان بهروز عطایی در تیم هراز که هفته بیست‌ و سوم با شکست برابر پاس گرگان صدر جدول را بعد از 17 هفته از دست دادند، هم اکنون با 17 برد و 49 امتیاز در رتبه دوم جدول هستند و شهداب با 18 برد و 50 امتیاز صدرنشین است. فاتح این دیدار حتما در صدر قرار خواهد گرفت. شهدابی‌ها در دور رفت سه بر یک مغلوب نماینده آمل شدند و این هفته در بازی خانگی به دنبال جبران این نتیجه خواهند بود.

دیدگاهها