کد خبر : 1868517 | 15 بهمن 1401 ساعت 17:40 | 41.1K بازدید | 7 دیدگاه

خرید خبرساز آرسنال با پیراهن قرمز در گودیسون پارک

جورجینیو که در روز آخر نقل و انتقالات از چلسی به آرسنال پیوست و خبرساز شد در جریان دیدار آرسنال و اورتون به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت تا اولین بازی‌اش برای توپچی‌ها را انجام بدهد.

خرید خبرساز آرسنال با پیراهن قرمز در گودیسون پارک

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین روز نقل و انتقالات زمستانی، جورجینیو با حضور در دفتر باشگاه آرسنال قراردادی رسمی امضا کرد. از قرارداد این بازیکن 31 ساله ایتالیایی با چلسی شش ماه دیگر باقی مانده بود.

آرسنال برای بازخرید شش ماه باقی‌ مانده از قرارداد جورجینیو 11 میلیون یورو به چلسی پرداخته است. توپچی‌ها همچنین حداکثر 2 میلیون یورو به عنوان پاداش قرارداد به این ستاره ایتالیایی پرداخت خواهند کرد. حالا جورجینیو به آرسنال پیوسته تا خیال آرتتا را بابت خط میانی‌اش راحت‌تر کند. این ستاره ایتالیایی با توپچی‌ها قراردادی 18 ماهه امضا کرد و البته آرسنال از این گزینه برخوردار است که قرارداد او را یک سال دیگر تمدید کند.

1798241

با توجه به همشهری بودن چلسی و آرسنال و رقابتی سنتی که بین دو تیم جریان دارد پیوستن یک ستاره از یکی از دو تیم به دیگری همیشه خبرساز و جنجالی است. هر چند در گذشته بازیکنان متعددی بین دو تیم جابه‌جا شده‌اند.

1798242

امروز در دیدار آرسنال مقابل اورتون میکل آرتتا در دقیقه 59 تصمیم گرفت به هافبک ایتالیایی جدیدش میدان بدهد. درحالی که بازی با نتیجه 0-0 دنبال می‌شد توماس پارتی از میدان بیرون کشیده شد تا جورجینیو به جای او وارد زمین شود. هواداران آرسنال برای اولین بار در یک بازی رسمی این هافبک ایتالیایی را با پیراهن سرخ‌رنگ تیم‌شان دیدند.

1798243

بلافاصله بعد از ورود جورجینیو به زمین در دقیقه 60 اورتون توسط تارکوفسکی به گل رسید. پیش از شروع دیدار امروز آرسنال مقابل اورتون گفته می‌شد توماس پارتی به دلیل مشکل عضلانی به این بازی نخواهد رسید ولی آرتتا او را از آغاز به زمین فرستاد. به نظر می‌رسد آرتتا نمی‌خواهد پارتی را بیش از حد تحت فشار بگذارد. این تعویض هم فرصتی برای نمایش جورجینیو با پیراهن آرسنال بود و هم ریسک مصدومیت توماس پارتی را کاهش داد. 

دیدگاهها