کد خبر : 1868569 | 15 بهمن 1401 ساعت 22:41 | 146.8K بازدید | 45 دیدگاه

بدون دورخیز و با حداکثر کات ممکن

سوپرگل مسی شبیه دوران بارسا (عکس)

لیونل مسی یکی از زیباترین گل‌های این فصل خود برای پاریس را به ثمر رساند.

سوپرگل مسی شبیه دوران بارسا (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، هواداران پاری‌سن‌ژرمن امشب در ورزشگاه پارک دو پرنس یک کامبک شیرین را تجربه کردند. تیم آنها در غیاب کیلیان امباپه و نیمار ابتدا در دقیقه 20 از حریف یک گل دریافت کرد. این گل را اشرف حکیمی در ادامه نیمه اول جبران کرد و در نیمه دوم نیز لیونل مسی با یک گل زیبا، برتری را برای میزبان به ارمغان آورد.

گلی که لیونل مسی در این دیدار به ثمر رساند، شباهت زیادی به گل‌هایی دارد که او در روزهای اوج بارسلونا در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا به ثمر می‌رساند؛ از پشت محوطه جریمه، بدون دورخیز، با حداکثر کات و دقت و دور از دستان دروازه‌بانی که بدن خود را به بیشترین شکل ممکن کش داده است.

1798378

ستاره آرژانتینی پی‌اس‌جی در دقیقه 58 روی پاس اشرف حکیمی و در نزدیکی‌های محوطه جریمه، یک ضربه سریع و دقیق به توپ زد؛ شوت زیبای لئو، یک کات زیبا به خود گرفته و در قعر دروازه جای گرفت تا نتیجه دو بر یک به سود میزبان شود.

مسی تا لحظه ورود توپ به دروازه، نظاره‌گر مسیر آن بود و چشم از دروازه برنمی‌داشت؛ مثل همه نفراتی که با چشمان خیره در حال تماشای یکی از زیباترین گل‌های هفته بودند. او بعد از ورود توپ به دروازه با خوشحالی در آغوش هم تیمی‌های خود جای گرفته و گلی را جشن گرفت که به برد پاریس انجامید.

1798380

دیدگاهها