کد خبر : 1868574 | 15 بهمن 1401 ساعت 23:10 | 69K بازدید | 18 دیدگاه

سه سیو متوالی ویکاریو در کسری از ثانیه

واکنش سال در سری آ: واکاشی‌زوما زنده شد

تریپل سیو، دروازه‌بان امپولی مقابل رم، را می‌توان از حالا کاندیدای اصلی دریافت جایزه سیو سال دانست.

واکنش سال در سری آ: واکاشی‌زوما زنده شد

به گزارش "ورزش سه"، تیم آ.اس.رم امشب موفق شد با کسب پیروزی دو بر صفر مقابل میهمان خود امپولی، 40امتیازی شده و موقتاً به رده سوم جدول رده‌بندی سری آ صعود کند. یکی از زیباترین صحنه‌های این بازی را دروازه‌بان تیم میهمان خلق کرد.

گولی‌یلمو ویکاریو دو گل از رم دریافت کرد، اما چهار سیو خوب هم مقابل این تیم داشت و در پایان نیز امتیاز خوبی از سایت‌های ارزیابی بازیکنان دریافت کرد. اوج کار او را در دقیقه 66 شاهد بودیم که در عرض چند لحظه، سه بار ناجی دروازه تیمش شد.

1798387

ویکاریو شوت روی پای بازیکن رم از داخل محوطه جریمه را با دو دست دور کرد و بلافاصله ریباند این توپ را با واکنشی دیگر مهار کرد؛ این پایان کار نبود و مهاجم رم در دهانه دروازه می‌رفت، ریباندِ ریباند را به گل تبدیل کند که گلر امپولی با حرکتی ماهرانه – چیزی شبیه حرکات واکاشی زوما در کارتون فوتبالیستا – مانع از باز شدن دروازه  شد.

دروازه‌بان ایتالیایی امپولی در صحنه یادشده در حالی که تعادل خوبی هم نداشت و امکان مهار توپ با دست هم برایش فراهم نبود، پای چپ خود را مقابل توپی قرار داد که مهاجم رم در یک قدمی خط دروازه قصد داشت با ضربه سر آن را گل کند. تریپل سیو (سه سیو متوالی) گلر امپولی خیلی زود به یکی از سوژه های جذاب کاربران شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد. تصویر این سیو کنار صحنه‌های کارتون فوتبالیستا، از پرتکرارترین توئیت‌ها در ستایش حرکت ویکاریو است و به‌نظر می‌رسد که باید جایزه سیو سال را برای آن کنار بگذاریم.

1798388

دیدگاهها