کد خبر : 1868592 | 16 بهمن 1401 ساعت 08:09 | 3.6K بازدید | 4 دیدگاه

با انتخاب مربی ایرانی

تیم ملی و تیم امید فیفا دی را از دست می‌دهند

به نظر می رسد فدراسیون فوتبال در تلاش برای انتخاب مربی ایرانی برای تیم ملی و تیم امید است.

تیم ملی و تیم امید فیفا دی را از دست می‌دهند

به گزارش "ورزش سه"، انتخاب مربی ایرانی برای تیم ملی و تیم امید به بهانه اینکه انتقال پول به حساب مربی خارجی سخت است، نکته ای است که مهدی تاج پیش از نشست هیات ریسه فدراسیون فوتبال در شهر چوار بدان اشاره کرد و پیش بینی می‌شود، در این نشست به طور جدی همه اعضاء در مورد سرمربی آتی تیم ملی و تیم امید صحبت کنند. به خصوص که وزیر ورزش و جوانان هم در مصاحبه ای خواستار انتخاب هر چه سریعتر سرمربی تیم ملی و تیم امید شده است.

اما با انتخاب سرمربی ایرانی برای تیم ملی و تیم امید این دو تیم فرصت استفاده از فیفا دی فروردین را از دست خواهند داد. به این خاطر که بعد از انتخاب سرمربی تیم ملی و تیم امید از دل لیگ برتر، عقد قرارداد با این دو مربی به بعد از پایان فصل جاری موکول می‌شود. در این برهه از زمان هیچ تیم باشگاهی راضی به از دست دادن سرمربی خود نیست. مسابقات لیگ برتر وارد حساس هفته‌های حساسی شده و تیم‌های بالای جدول در تلاش برای رسیدن به قهرمانی هستند و برخی از تیم‌های لیگ هم برای ارتقاء جایگاه و ماندن در جدول بازی‌ها تلاش می‌کنند و جدایی مربی از هر یک از تیم‌ها می‌تواند آنها را دچار چالش کند. بنابراین فدراسیون فوتبال باید صبر کند و با پایان لیگ با مربیان دلخواه خود برای عقد قرارداد و هدایت تیم ملی و تیم امید قرارداد امضاء کند.

روزهای فیفای پیش رو از 28 اسفند تا 8 فروردین است. تیم ملی در ماه‌های آینده باید برای حضور در جام ملت‌های آسیا در دوحه تلاش کند و از سویی تیم امید هم باید برای حضور در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا و انتخابی المپیک بعدی مهیا شود. اعضای هیات رئیسه هم 23 بهمن در شهر چوار گردهم می‌آیند تا تازه ترین نشست خود را برگزار کنند و در نشست این بار مهمترین بحث انتخاب سرمربی برای تیم ملی و تیم امید خواهد بود.

دیدگاهها