کد خبر : 1868610 | 16 بهمن 1401 ساعت 09:49 | 12.3K بازدید | 2 دیدگاه

رسمی: کاناوارو از هدایت بنوونتو برکنار شد

فابیو کاناوارو بعد از فقط چند ماه از هدایت بنوونتو کنار گذاشته شد.

رسمی: کاناوارو از هدایت بنوونتو برکنار شد

به گزارش "ورزش سه"، فابیو کاناوارو، ستاره سابق فوتبال ایتالیا از زمانی که در سال 2011 کفش‌ها را آویخت و به دنیای مر‌بیگری روی آورد هدایت شش تیم را به عهده داشته است. قبل از بنوونتو آخرین تیمی که او به عنوان سرمربی روی نیمکتش می‌نشست گوانگژو اورگرانده در چین بود که کاناوارو سپتامبر سال گذشته این تیم را ترک کرد.

کاناوارو که به عنوان کاپیتان ایتالیا جام جهانی 2006 را بالای سر برده و در کشورش محبوبیت زیادی دارد به مدت چهار سال هدایت گوانگژو را به عهده داشت ولی سال گذشته بعد از اینکه با این تیم قهرمان لیگ برتر این کشور و سوپرجام چین شد گوانگژو را ترک کرد.

چندی قبل رسانه‌های ایتالیایی گزارش دادند که کاناوارو با باشگاه بنوونتو که در سری‌بی فوتبال این کشور حضور دارد به توافق رسیده تا به عنوان سرمربی هدایتش را به عهده بگیرد. در نهایت هم این اتفاق رخ داد و ستاره سابق آتزوری برای مربیگری به کشورش بازگشت.

با این حال اوضاع در بنونتو اصلا باب میل فابیو کاناوارو و تیمش پیش نرفت و نهایتا شب گذشته این باشگاه رسما اعلام کرد که کاپیتان سابق ایتالیا به دلیل نتایج ضعیف از هدایت بنونتو برکنار شده است. همچنین باشگاه ایتالیایی اعلام کرد که پاسکواله فوجا، مدیر ورزشی و دستیار کاناوارو یعنی پائولو کاناوارو نیز از این تیم کنار گذاشته شده‌اند. در بیانیه بنوونتو در این باره آمده است:" باشگاه با تشکر از سرمربی، دستیار او و مدیر ورزشی برای آن‌ها در ادامه راه‌شان آرزوی موفقیت می‌کند."

دیدگاهها