کد خبر : 1868617 | 16 بهمن 1401 ساعت 10:25 | 28.7K بازدید | 1 دیدگاه

سه گزینه مورایس برای جانشینی کریمی

با غیبت محمد کریمی، مورایس باید هر چه سریع‌تر افکار خود را برای انتخاب جانشین این بازیکن به نتیجه برساند.

سه گزینه مورایس برای جانشینی کریمی

به گزارش "ورزش‌سه"، محمد کریمی هم یکی از چهار بازیکن سپاهان بود که به دلیل محرومیت فرصت حضور در دیدار هفته نوزدهم برابر فولاد خوزستان را از دست داد و حالا سرمربی پرتغالی سپاهان و دستیارانش گزینه‌های جایگزینی این بازیکن را این روزها بررسی می‌کنند.

در آخرین مصاف طلایی‌پوشان مسعود ریگی و محمد کریمی مثل همیشه دو عنصر اصلی خط هافبک طلایی‌پوشان اصفهانی بودند و پس از هفته‌ها مانوئل فرناندز به این جمع اضافه شده بود تا در کنار این دو بازیکن و رفتن نورافکن به پست وینگر چپ، مثلث میانی میدان شکل بگیرد.

البته مورایس در بخش هافبک چندان دغدغه‌ای ندارد و حضور بازیکنانی نظیر جلال‌ علی‌محمدی، محمد قربانی و یاسین سلمانی می‌تواند بار دیگر کمربند میانی زمین را برای سپاهان محکم ببندد. البته که در این بین ملاحظاتی از سوی مورایس در نظر گرفته خواهد شد تا خط میانی سپاهان قدرت دوندگی، جنگندگی و همین‌طور خلاقیت خود را از دست ندهد. با این وصف، انتظار بر این است که شانس محمد قربانی و علی‌محمدی در مقایسه با سلمانی برای رسیدن به ترکیب اصلی بیشتر باشد و احتمالا یاسین در نیمه دوم جانشین فرناندز خواهد شد تا خلاقیت بخش میانی هم به نوعی حفظ شده باشد.

1798482

دیدگاهها