کد خبر : 1868627 | 16 بهمن 1401 ساعت 11:16 | 32.5K بازدید | 3 دیدگاه

از حرف‌های دوستان تعجب می‌کنم، فقط هوادار هستم

واکنش سعادتمند به شایعه مدیرعاملی استقلال

مدیرعامل سابق استقلال ضمن تعجب از اظهارات اعضای هیئت مدیره باشگاه نسبت به شایعات موجود ابراز بی‌اطلاعی کرد.

واکنش سعادتمند به شایعه مدیرعاملی استقلال

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته در برخی کانال‌های مجازی و صفحات اجتماعی شایعاتی پیرامون برکناری علی فتح‌الله‌زاده از مدیریت استقلال مطرح شد. کشیده شدن این ماجرا به رسانه‌ها،‌ سبب شد تا پرویز مظلومی و حجت کریمی دو عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال یک مسئله مشترک را بیان کنند.

مظلومی و کریمی در این خصوص اعلام کردند که یکی از مدیران سابق استقلال با خط دهی به کانال‌های مجازی این شایعات را راه انداخته است. کدهایی که اعضای هیئت مدیره استقلال در این خصوص داده‌ بودند همه را به یاد احمد سعادتمند مدیرعامل سابق این باشگاه انداخت. به همین خاطر با سعادتمند تماس گرفتیم تا از جزییات ماجرا باخبر شویم.

سعادتمند در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما درباره موضوعات پیش آمده بیان کرد:‌ «من حدود 3 ماه پیش با آقای فتح‌الله‌زاده تماس گرفتم و به ایشان تبریک گفتم و اعلام کردم که ایشان را دوست دارم و بدون هیچ حکمی به عنوان یک هوادار به صورت افتخاری حاضرم به استقلال کمک کنم. دوست داشتم و دارم بدون چشم‌داشت به باشگاه خودمون کمک کنم. دو، سه هفته پیش که شایعاتی مطرح شد، بار دیگر با آقای فتح‌الله‌زاده تماس گرفتم و عرض کردم که این مسائل شایعه است و باز هم تاکید کردم آمادگی دارم به عنوان یک هوادار هر کمکی از دستم بربیاید به صورت افتخاری انجام بدهم.»

1531928

او صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: «الان که می‌شنوم این موضوعات پیش آمده و دوستان مصاحبه کردند، برایم خیلی جالب است و تعجب می‌کنم. اشکالی ندارد، امیدوارم آقای فتح‌الله‌زاده موفق باشد و بازهم اعلام می‌کنم اگر دوستان کمکی بخواهند دریغ نخواهم کرد.»

سعادتمند درباره شایعات مربوط به مدیرعاملی خود در فضای مجازی تاکید کرد: من نمی‌دانم این مسائل از کجا آمده، ما که نه مصاحبه‌ای با رسانه‌ها داشتیم و نه گفت‌و‌گویی با کسی انجام دادیم. فقط امیدوارم مشکلات استقلال هرچه زودتر با تلاش آقای فتح‌الله‌زاده حل شود».

مدیرعامل سابق استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا از وزارت ورزش کسی با شما برای مدیرعاملی مجدد تماس گرفته، گفت: «من با هیچ کس صحبتی در این خصوص نداشته‌ام.»

سعادتمند درباره مصاحبه‌های پرویز مظلومی و حجت کریمی تاکید کرد: «آقای مظلومی و آقای کریمی، همچنین آقای فتح‌الله‌زاده و آقای مومنی دوستان عزیز من هستند. فکر می‌کنم باشگاه نیاز به آرامش دارد و ما هم به عنوان یک هوادار باید حمایت کنیم. در فضای مجازی خودم هم اعلام کردم که هوادار استقلال هستم. قطعا بالاترین سمت در باشگاه استقلال را هم نیز هواداران دارند. به همین خاطر تکرار می‌کنم که حاضرم به عنوان یک هوادار کاملا افتخاری و بدون هیچ حکمی به باشگاه محبوبم کمک کنم.»

او در پایان افزود: «من در مسافرت هستم و از مطرح شدن چنین شایعاتی تعجب می‌کنم. از حرف‌های دوستان هم متعجب شدم. فقط امیدوارم مشکلات استقلال حل شود.»

دیدگاهها