کد خبر : 1868667 | 16 بهمن 1401 ساعت 14:25 | 50.3K بازدید | 11 دیدگاه

همه به او پشت کردند، در آستانه فاجعه مالی

زندان بدترین مجازات دنی آلوز نیست!

دنی آلوز سیاه‌ترین روزهای زندگی خود را سپری می کند و پس از بازداشت به اتهام تعرض جنسی، حالا ثروت خود را نیز از دست رفته می‌بیند.

زندان بدترین مجازات دنی آلوز نیست!

به گزارش "ورزش سه"، بیش از دو هفته است که دنی آلوز به اتهام تعرض به یک زن جوان در بارسلونا زندانی است. وکیل او سخت در تلاش برای آزادی موقت او است ولی هنوز به توفیقی دست پیدا نکرده است. آلوز که سخت‌ترین مقطع زندگی خود را پشت سر می‌گذارد، طبق ادعای ال کنفیدنسیال حالا با مشکلات مالیاتی هم روبه‌رو شده و به دلیل 2.25 میلیون یورو بدهی مالیاتی، اموال او توقیف شده‌اند. به این‌ها قطع همکاری چند اسپانسر را نیز باید اضافه کرد. 

1797515

چندین اسپانسر آلوز بس از اتهامات اخیری که به او وارد شده با او قطع همکاری کرده‌اند و این باعث شده تا توانایی مالی او به سرعت طی دو هفته اخیر کاهش پیدا کند. آلوز برای رهایی از زندان امید زیادی به وضعیت خوب مالی خوب خود داشت ولی حالا روی آن نیز نمی‌تواند حساب کند.

1794435

آلوز فرد بسیار موفقی در زمینه تجارت بود و چندین حامی مالی بزرگ داشت ولی حالا تنها دو شرکت سدرو اسپورت و "Bahía Ilheus Inmobiliaria" برای او باقی مانده‌اند. آلوز عمارتی به مساحت 600 متر مربع در بارسلونا دارد که 50 درصد مالکیت آن در اختیار خودش و 50 درصد دیگر برای همسر سابق دینورا سانتا آنا است. سهم آلوز توسط اداره مالیات توقیف شده است. گفته می‌شود شهردای شهر بارسلونا نیز پنج اخطار پلمپ برای رستوران‌های آلوز فرستاده است.

1794759

ال کنفیدنسیال همچنین نوشته است که کمپانی آدیداس دیگر قصد تمدید قرارداد با آلوز را ندارد و به او پشت کرده است. باشگاه پوماس مکزیک که آلوز برای آن بازی می‌کرد نیز بر اساس بندی در قراداد او خواهان دریافت رقمی نزدیک به پنج میلیون یورو غرامت شده است.

ستاره برزیلی به سرعت هم شهرت و اعتبار خود را از دست رفته می‌بیند و هم ثروتی که در تمام سال‌های اخیر کسب کرده بود.

دیدگاهها