کد خبر : 1868707 | 16 بهمن 1401 ساعت 16:51 | 6.4K بازدید | 0 دیدگاه

لیگ برتر والیبال؛

جنگ برای تک سهمیه باقی مانده بالا گرفت!

گیتی‌پسند در راه کسب سهمیه پلی‌آف لیگ برتر والیبال موفق به شکست سایپا شد.

جنگ برای تک سهمیه باقی مانده بالا گرفت!

به گزارش "ورزش سه"، امروز و در سالن فدراسیون والیبال دو تیم سایپا تهران و گیتی‌پسند اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان سعید عقیلی در تیم اصفهان سه بر صفر حریف خود را شکست دادند تا به یازدهمین برد خود در این رقابت‌ها دست یابند.

تیم گیتی‌پسند که رقابت‌ نزدیکی با ایفاسرام اردکان برای کسب هشتمین سهمیه مرحله پلی‌آف لیگ برتر مردان دارد، در سه ست متوالی با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 19 و 25 بر 20 به پیروزی رسیدند و 32 امتیازی شدند.
تیم سایپا نیز با پذیرش این شکست، بیستمین ناکامی فصل خود را تجربه کردند و قعرنشینی جدول این تیم قطعی شد تا در دو هفته باقی مانده امیدی برای تغییر جایگاه خود نداشته باشد.

یونس حسن‌زاده، بهروز جعفری، محمد عشق‌دوست و علی‌اکبر پاکدلان به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند که به مدت 80 دقیقه طول کشید و 50 تماشاگر داشت. امیرحسین صداقت بازیکن شماره هفت سایپا در ست سوم این مسابقه از ناحیه مچ پا مصدوم و از زمین مسابقه خارج شد.

در دیگر مسابقه این هفته لیگ برتر مردان تیم مس رفسنجان میزبان تیم جوان پاس گرگان بود و شاگردان محمد محمدکاظم در تیم مس سه بر صفر مغلوب میهمان خود شدند تا هفدهمین ناکامی فصل خود را تجربه کنند.

گرگانی‌ها با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 22 و 25 بر 19 به پیروزی رسیدند و جشن هفدهمین برد خود را در رفسنجان گرفتند و 43 امتیازی شدند. ابراهیم عشق‌دوست و شهباز صدری ناظران فنی و داوری این مسابقه بودند که به مدت 85 دقیقه طول کشید. قضاوت این دیدار برعهده محمدرضا درفش کاویان و مجتبی اسپرغم به عنوان داوران اول و دوم بود.

دیدگاهها