کد خبر : 1868718 | 16 بهمن 1401 ساعت 17:21 | 26.7K بازدید | 6 دیدگاه

پیام تن‌هاخ به گارناچو: فقط باید به تیم فکر کنی!

اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، درباره تعویض‌های عجیب الخاندرو گارناچو و دو بار تعویض شدن او در جریان دیدار دیشب شیاطین سرخ توضیح داد.

پیام تن‌هاخ به گارناچو: فقط باید به تیم فکر کنی!

به گزارش "ورزش سه"، اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، به دلیل تصمیم‌های عجیبش در مورد الخاندرو گارناچو، پدیده جوان آرژانتینی یونایتد، در جریان دیدار دیشب این تیم مقابل کریستال پالاس با انتقادهایی مواجه شده است.

در دقیقه 59 مسابقه به دستور تن‌هاخ این وینگر 18ساله آرژانتینی وارد زمین شد، اما در دقیقه 87 که یونایتد به دلیل اخراج کاسمیرو 10نفره شده بود، تن‌هاخ گارناچو را بیرون کشید تا هری مگوایر را به زمین بفرستد.

1798642

گارناچو که 28 دقیقه قبل وارد زمین شده بود، وقتی نگاهش متوجه کنار زمین شد و شماره خود را برای تعویض شدن دید، ناراحت شد و درحالی‌که با قدم‌های آهسته به سمت نیمکت شیاطین سرخ می‌رفت، عصبانیت در چهره او مشخص بود. تن‌هاخ امروز در پاسخ به خبرنگاری که درباره این ماجرا از او پرسید از تصمیمش دفاع کرد و گفت همه بازیکنان یونایتد باید تنها به نفع باشگاه فکر کنند.

تن‌هاخ در گفت‌وگو با تلویزیون منچستریونایتد گفت: "ما در وهله اول تغییرات حریف را زیر نظر می‌گیریم و با توجه به آن برای تغییر تاکتیک خودمان برنامه‌ریزی می‌کنیم. هدف ما این بود که فشرده‌تر بشویم و فاصله‌ها را ببندیم. می‌خواستیم از برتری یک گله خودمان محافظت کنیم و در عین حال در زمان حمله هم تهدیدکننده باشیم. معتقد بودم که نیاز به تغییر داریم. بازیکنی که تازه وارد زمین شده را بیرون کشیدن هیچوقت راحت نیست، ولی این تصمیم به نفع تیم بود و بازیکن باید آن را درک کند".

1798643

گارناچو در فصل جاری تا کنون 21 بازی برای منچستریونایتد انجام داده است. او در این مسابقات 2 گل به ثمر رسانده و 4 پاس گل داده است. اما ستاره جوان آرژانتینی تنها در 2 مسابقه شیاطین سرخ از ابتدا به میدان رفته و در هر دو بازی هم تا پایان در زمین حضور نداشته است.

دیدگاهها